Edyta Wojtczak: romanse spikerki ujrzały światło dzienne po wielu latach. Chociaż ta zawsze starała się chronić swoja prywatność, to niektóre informacje dotarły do publiczności. Uśmiechnięta prezenterka zawsze cieszyła się powodzeniem wśród mężczyzn, a nawet zyskała miano łamaczki serc! Romanse gwiazdy to prawdziwy temat na bestseller!

Lata 60. były dla prezenterki prawdziwym szaleństwem. Pracowała w telewizji, a na dodatek miała wielu adoratorów. Powodzenie trwało naprawdę długo, aż ta, sama się zakochała. Tragiczny finał miłości zniechęcił kobietę to nawiązywania kolejnych relacji. Edyta Wojtczak: romanse sprzed lat wciąż trzyma w tajemnicy.

Edyta Wojtczak: romanse gwiazdy to jej tajemnica?

Edyta Wojtczak to kolejna kultowa osobowość telewizyjna. Starsze pokolenie kojarzy prezenterkę już od lat 60. Chociaż nie wszyscy mogli mieć ten przywilej, jakim był telewizor, to każdy wiedział, kim jest ta kobieta. Jak się okazuje, jej życie poza kamerą było równie ciekawe, a wszystko za sprawą tego, że mogła liczyć na niezłe powodzenie wśród mężczyzn. Nie zmieniło to jednak opinii o Pani Wojtczak, w sercach telewidzów wciąż pozostaje damą i profesjonalistką o promiennej twarzy.

Chociaż z czasem mówi się więcej o romansach Wojtczak, to w prawdzie wciąż niewiele wiadomo. Prezenterka zawsze starała się chronić swoje życie prywatne. Według portalu pomponik.pl spikerka i Jerzy Połomski byli światkami na ślubie, mieli też zbliżyć się do siebie. Z biegiem czasu, mężczyzna przyznał, że wiedział, iż nie ma u niej szans.

Co ciekawe, para była świadkami na ślubie Haliny Kunickiej i Lucjana Kydryńskiego. Według film.wp.pl, Edyta także z Kardyńskim miała kiedyś romans. Portal informuje, że prezenterka miała namiętne powiązania także z reżyserem teatralnym Adamem Hanuszkiewiczem, Eugeniuszem Pachem (który pod koniec lat 50. odkrył talent Wojtczak), czy Janem Suzinem, z którym przez wiele lat pracowała w telewizji.

Czy Wojtczak się zakochała?

Kobieta mogła cieszyć się opinią ‚łamaczki serc’. Duże powodzenie i własne atuty pozwoliły na korzystanie z życia w stu procentach. Chociaż romanse stały się jej domeną, a łamanie serc mężczyzn rutyną, to niestety, ale w pewnym momencie, sama doświadczyła zawodu. Mowa tu o Michale Szymańskim, z którym wzięła ślub pod koniec lat 60. Niestety po około 10 latach spędzonych razem, Szymański wyleciał do Stanów, a Wojtczak już nigdy w życiu go nie zobaczyła. Według wp.film.pl to Szymański na zawsze pozostał w sercu spikerki. Co więcej, może to potwierdzać fakt, że Wojtczak do tej pory nie wystąpiła o rozwód i nosi jego nazwisko (jako swoje drugie).

Jak wygląda Edyta Wojtczak?

Fot. screen z youtube.com @Michał Fajkowski

Edyta Wojtczak przyciągała do siebie wielu mężczyzn.

Edyta Wojtczak romanse
Fot. screen z youtube.com @CLIFT96

Nie zawsze jednak chciała się z nimi wiązać, wie o tym Jerzy Połomski.

Edyta Wojtczak romanse
Fot. screen z youtube.com @Michał Fajkowski

Pod koniec lat 60 wyszła za mąż, niestety poślubiony Michał Szymański wyleciał do USA i zniknął z jej życia.

Edyta Wojtczak romanse
Fot. screen z youtube.com @Krzych –

Wojtczak miała mieć też romans z Janem Suzinem, z którym pracowała w telewizji.

Edyta Wojtczak romanse
Fot. screen z youtube.com @Michał Fajkowski

Po zniknięciu męża już nigdy go nie zobaczyła, ale do tej pory nie wystąpiła o rozwód.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Agata Duda w USA. Nikt nie spodziewał się takiego zachowania!
  2. Katarzyna Warnke jest starsza od męża o 10 lat! Są jedną z piękniejszych par
  3. Śmierć Anny Jantar do dziś budzi ogromne emocje. Szczegóły tragicznej śmierci

Źródło: film.wp.pl, pomponik.pl, fakt.pl

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS-ie w Lublinie. Dzieli swoje zainteresowania między muzyką a lifstylem. Jej ulubioną formą rozrywki jest granie jako techno DJ. Za swoje mocne cechy uważa otwartość i towarzyskość. Lubi poznawać nowych ludzi, którzy ją inspirują i dają motywację do zagłębiania w tematy, dotąd jej nieznane.