Edzia z „Królowych życia” jest jedną z ulubienic widzów hitowego programu emitowanego na antenie TTV. Podobnie jak inne uczestniczki, dała się poznać jako szczera i bezkompromisowa kobieta. Wiadomo było też, że jest wielką fanką wszelkiego rodzaju zabiegów medycyny estetycznej.

Jak się okazuje, właśnie poddała się kolejnemu. Efektami podzieliła się na swoim Instagramie, publikując zdjęcie ze specjalistką, która się nią zajmowała. Co tym razem postanowiła w sobie zmienić uczestniczka programu?

Edzia z „Królowych życia” po kolejnym zabiegu

Edyta opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcie z kliniki Na fotografii widać także specjalistkę, która, jak napisała uczestniczka programu, była odpowiedzialna za jej zabieg i wykazała się ogromną cierpliwością. Przeprowadziła na Edzi lipolizę iniekcyjną. Na czym polega ten zabieg?

Ma on na celu usunięcie miejscowego otłuszczenia ciała. Daje podobny efekt do liposukcji, ale jest mniej inwazyjny i bezpieczniejszy. Polega na wstrzyknięciu w konkretne miejsca odpowiedniej substancji, która rozkłada tłuszcz i pomaga wydalić go z organizmu. W przeciwieństwie do wspomnianego wyżej zabiegu ten nie daje jednak natychmiastowego efektu. Na poprawę trzeba nieco poczekać, więc Edzia z „Królowych Życia” dopiero za jakiś czas będzie w stanie określić, czy naprawdę jej to pomogło.

Warto przy tym dodać, że fani nie czekają na ostateczne rezultaty zabiegu i już zachwycają się swoją ulubienicą w sekcji komentarzy. W odpowiedziach nie brakuje komplementów oraz superlatywów. Co ciekawe, sporo z nich padło też pod adresem przeprowadzającej lipolizę specjalistki.

– Obie wyglądacie zjawiskowo zauważa jedna z obserwujących.

– Wyglądasz pięknie — dodaje kolejna z internautek.

Niestety, Edzia z „Królowych Życia” nie uchroniła się także przed hejtem. W sekcji komentarzy nie brakuje też bowiem opinii, według których uczestniczka zyskała sławę tylko i wyłącznie dzięki swojej koleżance, Dagmarze Kaźmierskiej, u boku której pojawiała się w programie.

– Ale się wybiłaś na Dagmarze — zarzuca Edzi internautka.

– Wybiła się przez Panią Dagmarę i gwiazdorzy dodaje kolejna użytkowniczka.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Królowe życia”. Najbardziej kontrowersyjni bohaterowie show. To przez nich zakończono emisję?
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Kasia Cichopek pokazała, w czym wystąpi na Festiwalu w Opolu. Kurzajewski będzie pod zachwycony

Źródło: Plejada.pl/ jastrzabpost.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl