Connect with us

Showbiz

Ekspert o Ani Lewandowskiej: ma DESTRUKCYJNY wpływ na kobiety

Opublikowane

-

WSTECZ1 z 5
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

Na Instagramie od dłuższego czasu panuje moda na piękne, wysportowane ciało. Najwięcej serduszek zdobywają te zdjęcia, na których pokazujemy światu to, jak nasze ciało wygląda, kiedy o nie dbamy. Nie ma co się oszukiwać, wszystko to zależy od dobrego zdjęcia i tony filtrów. 

Instagram to portal społecznościowy w którym, nie da się ukryć, rządzą najpiękniejsi. Rządzą również fit posiłki, zdjęcia na siłowni i zdjęcia po siłowni. Niestety na portalu robi się coraz mniej miejsca dla ludzi, którzy nie są idealni. Nie wszyscy jednak mają czas na bycie perfekcyjnym. Co mają powiedzieć osoby, które pracują po kilkanaście godzin dziennie i nie mają czasu na szukanie w sklepach ze zdrową żywnością koktajlów z jarmużem. Na temat Anny Lewandowskiej, która promuje ekstremalnie zdrowy tryb życia, wypowiedziała się znana pani psychodietetyk.

Ekspert o Ani Lewandowskiej

Na temat całej mody na bycie fit wypowiedziała się psychodietetyk Laura Osęka. Kobieta uważa, że Instagram ma dobry wpływ tylko na osoby, które nie mają problemów z odżywianiem się. Wszystkie pozostałe jednostki, które walczą ze swoimi kompleksami, jedynie się w nich pogrążają jeszcze bardziej. Pani Osęka twierdzi również, że profile takie jak @annalewandowskapba, zachęcają anorektyczki do jeszcze większego schodzenia z wagi. Sugeruje również, że jeśli mamy problemy z akceptacją samych siebie, to powinniśmy zaprzestać korzystania z tego portalu społecznościowego.

 – Widziałam, jak destrukcyjny wpływ na te ostatnie miało to, że Ania Lewandowska w ciągu kilku tygodni odzyskała formę sprzed ciąży. Większość kobiet nie jest w stanie tego zrobić i to wywołuje ogromne wyrzuty sumienia. Podobnie jak materiały poświęcone kobietom zaraz po porodzie, które mają idealnie utrzymany i wysprzątany dom – u mało kogo tak to naprawdę wygląda. Proszę też moje klientki, żeby odlajkowały profile fitnesserek, by nie łapać doła i nie karmić kompleksów – komentuje psychodietetyk Laura Osęka.

ZOBACZ TEŻ: Lewandowska MANIPULUJE efektami swojej diety? Internauci zauważyli KŁAMSTWO

https://www.instagram.com/p/BeSecGIlEAz/?hl=pl&taken-by=annalewandowskahpba

WSTECZ1 z 5
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

komentarze

Showbiz

Nie jest dobrze. Koszmarne wiadomości o „Boczku” z Kiepskich

Opublikowane

-

Boczek z Kiepskich choroba

Dariusz Gnatowski popularność zyskał dzięki roli Arnolda Boczka ze Świata według kiepskich. Niestety, popularny aktor, walczy z chorobą, która utrudnia mu codzienne życie. „Boczek” zmaga się bowiem z cukrzycą, która sprawia, że ciągle  traci na wadze i coraz bardziej mizernieje z każdym dniem. Dla fanów serialu mamy niestety złe wieści – z aktorem nie jest dobrze.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

SENSACJA: Esmeralda Godlewska jest w ciąży?!

Opublikowane

-

Esmeralda Godlewska ciąża

To informacja z ostatniej chwili! Jedna ze śpiewających sióstr, Esmeralda Godlewska, pochwaliła się na swoim Instagramie zaskakującym zdjęciem.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

70-letni polski miliarder UWIÓDŁ MŁODSZĄ o 45 lat kobietę!

Opublikowane

-

Jeden z najbogatszych ludzi w Polsce, Józef Wojciechowski szykuje się do ślubu z 45 lat młodszą kochanką. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy