Lelum.pl

PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS

Tragiczna śmierć 17-letniej córki Eleni. Oprawca jest na wolności, kobieta nie może sobie wybaczyć

24 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Aleksandra Kwaterkiewicz

Eleni straciła córkę 20 stycznia 1994 roku. Artystka do dziś nie może sobie wybaczyć, że nie ochroniła swojego dziecka przed niebezpieczeństwem. Jak sama zaznacza, wybaczyła już oprawcy, który odbył karę i wyjechał z Polski. Sobie wciąż nie może wybaczyć.

Eleni straciła córkę 20 stycznia 1994 roku. Artystka do dziś nie może sobie wybaczyć, że nie ochroniła swojego dziecka przed niebezpieczeństwem. Jak sama zaznacza, wybaczyła już oprawcy, który odbył karę i wyjechał z Polski. Sobie wciąż nie może wybaczyć.

Wokalistka straciła swoją córkę 20 stycznia 1994 roku w tragicznych okolicznościach. Do dziś ma wyrzuty, że pozwoliła wyjść Afrodycie z domu i spotkać się z obsesyjnie w niej zakochanym byłym chłopakiem.

Eleni nie może sobie wybaczyć

17-letnia Afrodyta 20 stycznia 1994 roku, wyszła z domu z byłym chłopakiem. Chłopak był w niej obsesyjnie zakochany, nie umiał sobie poradzić, z tym że został odrzucony. Mężczyzna wywiózł ją do lasu i zabił dwoma strzałami: w głowę i serce.

Oprawca odsiedział już 19 lat w więzieniu, po wyjściu zmienił nazwisko i wyjechał z Polski. Eleni zapewnia, że wybaczyła już mężczyźnie to, co zrobił. Sama jednak wciąż bije się z myślami, co byłoby, gdyby zabroniła w tamtym dniu wyjść córce z domu.

Czasem zastanawiam się, jak wyglądałoby moje życie, gdyby żyła Afrodyta i dochodzę do wniosku, że ona przecież ciągle żyje – zawsze jest i zawsze będzie obecna w moim sercu. Niekiedy czuję nieutulony żal, wewnętrzne rozdarcie, ale wiem, że otaczają mnie przyjaciele, ludzie, dla których muszę ciągle iść do przodu. Myślę, że to, co najpiękniejsze, zawsze jest przed nami – cytuje wypowiedź Eleni pomponik.pl.

Jak Eleni poradziła sobie ze stratą córki?

Ze śmiercią dziecka nie da się pogodzić, jednak Eleni poradziła sobie z tą ogromną stratą dzięki pogodnemu i pełnemu zrozumienia podejściu do życia:

Zanim doszło do największej tragedii w moim życiu, straciłam ojca, potem zmarła moja mama… Zaczęłam się wówczas zastanawiać nad życiem i śmiercią. Nie wiedziałam, że następna będzie moja córka. Śmierć najbliższych jest bolesnym przeżyciem, ale jest też bardzo budującym doświadczeniem. Pozwala zatrzymać się i dokonać podsumowania tego, co się do tej pory zrobiło, przemyśleć swoje problemy i zastanowić się, jak je rozwiązać – wyjaśniała Eleni.

Artystka zaznaczyła, że trudne chwile pomogła jej przetrwać grecka kultura, grecka pogoda ducha:

Pogoda ducha, optymizm, skromność i pokora są narodowymi cechami Greków. Właśnie dzięki nim udało mi się przejść spokojnie przez najtrudniejsze chwile mojego życia.

Za miesiąc minie 27 lat odkąd Afrodyta została zamordowana. Eleni jest przykładem do naśladowania. Dzięki swoim przyjaciołom i wierze przetrwała trudne chwile. Jednak, jak sama przyznaje, nigdy nie przestanie siebie obwiniać.

Zobacz zdjęcia:

Eleni

Eleni jest pół-Polką pół-Greczynką. To południowa kultura pozwoliła jej przetrwać tyle życiowych tragedii.

eleni

Eleni w latach 90. przeżywała lata największej popularności. Tragedia jej córki wstrząsnęła wówczas wszystkimi.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: pomponik.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Nie do wiary, w jakich warunkach żyje była gwiazda "M jak miłość". Kuchnia jak z domku dla lalek
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Cóż za piękność w sercu Jarosława Kreta. Okazało się, że mieszka na końcu świata, jej uroda zwala z nóg
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Smutny widok na grobie Leonarda Pietraszaka. Nie bez powodu świeci pustkami
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Norbi prosi o pomoc. Dopiero teraz pokazał swoje prawdziwe oblicze, ciężko powstrzymać łzy
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nie żyje Paul Grant. Zmarł w wieku 56 lat. "Odszedł za wcześnie"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Ojciec Dawida Kubackiego zdradził szczegóły rodzinnego dramatu. Wiadomo, kiedy jego synowa udała się do szpitala
Czytaj więcej >
Aleksandra Kwaterkiewicz

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​[email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]