Eleni: córka piosenkarki została brutalnie zamordowana. Ta tragiczna wiadomość wstrząsnęła całą Polską. Gwiazda do dzisiaj nie potrafi pogodzić się z olbrzymią stratą. Co takiego się wydarzyło? Jak doszło do tragedii?

Eleni, piosenkarka greckiego pochodzenia, była niezwykle popularna w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. To za jej sprawą do Polski zawitały greckie hity. Chociaż z ust Eleni nie schodzi uśmiech, to niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że słynna piosenkarka przeżyła osobistą tragedię. Córka Eleni została zamordowana w wieku siedemnastu lat. 

Eleni: córka gwiazdy miała krótkie życie

Były chłopak Afrodyty nie potrafił pogodzić się z tym, że po czterech wspólnych latach ich związek się zakończył. Pod pretekstem rozmowy zwabił młodziutką dziewczynę do lasu. Została postrzelona w serce i w głowę. Mężczyzna przykrył jej ciało igliwiem i zostawił ją w lesie. W ten przerażający sposób Piotr G. chciał ją ukarać za to, że go odrzuciła. Dziewczyna zginęła w 1994 roku, miała zaledwie siedemnaście lat. W wielu wywiadach Eleni mówiła, że po latach przebaczyła mordercy swojej ukochanej córki. Chociaż nikt nie jest w stanie zastąpić jej dziecka, to w sercu gwiazdy będzie żyła wiecznie. Piosenkarka wspominała, że co roku celebruje urodziny córki, nie zapomina również o kolejnych rocznicach jej śmierci. Wyobraża sobie, jakby obecnie wyglądała i czym by się zajmowała, gdyby żyła. 

Straszliwa tragedia w rodzinie piosenkarki

Eleni nigdy nie potrafiła się pogodzić ze stratą ukochanego dziecka. Piosenkarka straciła chęci do życia i przez wiele lat bardzo cierpiała. Na jakiś czas całkowicie wycofała się z życia publicznego i nie grała koncertów. Musiało minąć sporo czasu, by kobieta mogła stanąć na nogi i nauczyć się żyć na nowo. Pomogła jej głęboka wiara i wsparcie najbliższych. Eleni w jednym z wywiadów wyznała, że tylko dzięki przebaczeniu mogła znów zacząć śpiewać. 

Morderca córki został skazany na 25 lat pozbawienia wolności. Powinien odsiadywać wyrok do końca 2019 roku. Kilka lat temu w mediach pojawiła się szokująca informacja, z której wynikało, że zabójca przebywa na wolności. Przedterminowe zwolnienie z więzienia było rzekomo wynikiem pomyślnej resocjalizacji. Eleni nie chciała komentować tego wydarzenia, bo jak wiemy, mężczyzna wyrządził sporo krzywdy nie tylko piosenkarce, ale i całej jej rodzinie. Podobno morderca mieszka obecnie w Berlinie. Chciał pozostać anonimowy, wiec posługuje się zmienionym nazwiskiem. 

Mamy nadzieję, że obecnie piosenkarka czuje się lepiej, a jej myśli nie krążą wyłącznie wokół tego feralnego dnia. Życzymy jej spokoju i pomyślności. 

POSŁUCHAJCIE PIOSENKI, KTÓRĄ ELENI WYKONAŁA DLA SWOJEJ CÓRKI:

 

Piosenka, którą Eleni wykonała pośmiertnie dla córki.