Eleni jest znana w całym kraju nie tylko z powodu swojej twórczości artystycznej, lecz także tragicznej przeszłości. Piosenkarka dwadzieścia pięć lat temu straciła jedyne dziecko — kilkunastoletnia Afrodyta została zamordowana przez byłego chłopaka. Gwiazda zdecydowała się zwrócić do mężczyzny, który odebrał jej córkę. O czym rozmawiali? Jej słowa wywołały wielkie poruszenie. 

Tą sprawą żyły media w całym kraju. Pewnego dnia 1994 roku Eleni, znana w całym kraju wokalistka, zgłosiła zaginięcie swojej siedemnastoletniej córki. Niestety, szybko okazało się, że chodzi o coś znacznie poważniejszego, niż zwykła ucieczka z domu czy spóźnienie. Zaczęło się od telefonów z żądaniem okupu, a skończyło na odnalezieniu ciała i rozpoczęciu dochodzenia w sprawie morderstwa. Szybko okazało się, że sprawcą strasznego czynu jest były partner dziewczyny, Piotr G. Mężczyzna trafił do więzienia — czy nadal przebywa za kratami? Wokalistka zdecydowała się porozmawiać z mężczyzną, który pozbawił życia jej jedyne dziecko. To, co mu powiedziała, zszokowało Polaków. 

Co powiedziała Eleni mordercy córki?

Eleni powiedziała mordercy córki, żeby postarał się zmienić swoje życie na lepsze. Piosenkarka zachęciła skazanego, by spróbował stać się innym człowiekiem.

Gwiazda zaprzeczyła jednak doniesieniom, że ich spotkanie miało miejsce w więzieniu — naprawdę odbyli rozmowę telefoniczną. Nie wyjaśniła, dlaczego wybrała taką formę. Możemy się jedynie domyślać, że spojrzenie mordercy własnego dziecka w oczy było ponad siły matki. 

— Nie spotkałam się z nim, rozmawiałam telefonicznie. Chciałabym, aby zrobił coś ze swoim życiem. I robi. Uczy się w więzieniu, pracuje nad sobą i to jest dla mnie ważne — wyjawiła w rozmowie z dziennikiem Super Express

Piosenkarka wielokrotnie deklarowała, że zdecydowała się wybaczyć Piotrowi G. Jak czytamy na wp.pl, gwiazda nie chciała, aby negatywne emocje zawładnęły jej życiem. Podkreśliła jednak, że wciąż cierpi z powodu swojej straty i nigdy nie zapomni o Afrodycie. 

Co robi morderca córki Eleni?

Morderca córki Eleni przebywa na wolności. Jak podaje portal fakt.pl, mężczyzna początkowo miał wyjść z więzienia dopiero w 2019 roku. Ostatecznie zdecydowano o zwolnieniu go już w 2015 roku

Dziś 46-letni Piotr G. zdecydował się na przeprowadzkę do Berlina. Mężczyzna postanowił także zmienić personalia. Nie wiadomo jednak, czym obecnie się zajmuje. Gwiazda rozważała poproszenie mordercę o spotkanie w cztery oczy. Nie wiadomo jednak, czy ostatecznie zrealizowała ten pomysł. 

Eleni dokonała czegoś, na co byłoby stać niewiele osób w podobnej sytuacji. Piosenkarka zdecydowała się przebaczyć mężczyźnie, który odebrał jej najważniejszą osobę w życiu

ZOBACZ ZDJĘCIA ELENI:

eleni
fot. screen z filmu „Niepokonani — Eleni”

Córka Eleni, Afrodyta, została brutalnie zamordowana. 

eleni
fot. screen z filmu „Niepokonani — Eleni”

Oprawcą siedemnastolatki był jej były partner. 

eleni
fot. pikio.pl

Eleni wybaczyła mordercy swojej jedynej córki. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandaliczne warunki transportu krów w Katowicach. „Znaleziono trzy martwe zwierzęta”
  2. Magda Mołek opublikowała nowe zdjęcie. Fani pytają: „Jesteś w ciąży?”
  3. Oto 5 akcentów, które są według mężczyzn najbardziej atrakcyjne. Jest wśród nich polski?
  4. Nie żyje Paula Williamson. Była żona Charlesa Bronsona miała 38 lat
  5. Beata Tadla straciła kolejną pracę! Jej program znika z anteny
  6.   Dramat w domu Hanny Lis. To dla dziennikarki bardzo trudny okres w życiu
  7.   Nagła, niespodziewana wiadomość wstrząsnęła fanami. Nie żyje gwiazda serialu „Przyjaciółki” 

źródła: fakt.pl, Super Express, wp.pl

Poprzedni artykułJak wybrać biuro podróży? Kilka wskazówek, które ci w tym pomogą
Następny artykułPanna młoda zaliczyła niezłą wpadkę. Piękną suknię „zepsuł” jeden szczegół
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.