Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Eleni wraz z mężem przeżyła przed laty ogromną tragedię. Zamordowano im dziecko
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 31.01.2019 17:10

Eleni wraz z mężem przeżyła przed laty ogromną tragedię. Zamordowano im dziecko

Eleni: mąż
fot. screen YouTube

Eleni: mąż piosenkarki pozostaje jej wielką miłością od ponad czterdziestu lat. Wspólnie przeżyli niewobrażalną tragedię jaką było zamordowanie ich córki, Afodyty. Kim jest Fotis Tzokas?

To była miłość, jaka zdarza się raz na milion. Eleni i jej mąż poznali się, gdy przyszła gwiazda była jeszcze nastolatką. Chociaż w tak młodym wieku nie zawsze wybieramy odpowiednią osobę, im się udało. Są razem ponad czterdzieści lat. Wspólnie żyją i koncertują, a ich uczucia nie zniszczyła nawet przerażająca rodzinna tragedia. Kim jest mąż Eleni? Ma spory udział w sukcesie greckiej piosenkarki!

Kim jest mąż Eleni? mąż Fotis Tzokas

To była młodzieńcza miłość. Fotis Tzokas pojawił się w życiu przyszłej piosenkarki na początku jej kariery. Kostas Dzokas, brat Fotisa, był założycielem zespołu Prometheus. Prawdopodobnie właśnie on przedstawił Eleni przyszłego męża.

Prędko okazało się, że parę łączy nie tylko pasja muzyczna, ale także głębokie uczucie. Nie zastanawiali się długo nad ślubem. Eleni miała zaledwie 20 lat, kiedy na świat przyszła ich wspólna córka, Afrodyta. To był szczególny czas w życiu rodziny. Jak wspominała po latach wokalistka w rozmowie z portalem se.pl:

– Kostas miał brata Fotisa, zakochaliśmy się, wzięliśmy ślub. Miałam 20 lat, kiedy urodziła się nasza córka Afrodyta. Byliśmy szczęśliwi, mieliśmy wszystko, młodość, siebie, miłość, cudowną pracę…

Eleni: mąż pracuje jako akustyk. Wspiera ukochaną w pracy artystycznej oraz towarzyszy podczas koncertów. Ich miłość trwa już ponad czterdzieści lat. Małżonkowie nadal pozostają zgodną i kochającą parą. Jak przyznała Eleni, kluczem do tak długiego stażu jest akceptacja wad drugiej osoby i gotowość niesienia pomocy. W ten sposób udało im się przetrwać śmierć jedynego dziecka. Co się stało?

Jak zginęła córka Eleni?

Afrodyta Tzoka była prawdziwym oczkiem w głowie swoich rodziców. Dziewczyna przez pewien czas pozostawała w związku ze starszym od siebie Piotrem. Ostatecznie para się rozstała, z czym mężczyzna nie mógł się pogodzić.

Do tragedii doszło 20 stycznia 1994 roku. Piotr zwabił siedemnastolatkę w ustronne miejsce i zastrzelił. Za morderstwo z zimną krwią został skazany na dwadzieścia pięć lat pozbawienia wolności. Artystka twierdzi, że chociaż nie pogodziła się ze śmiercią jedynego dziecka, wybaczyła zabójcy oraz zachęcała telefonicznie, by spróbował zmienić się na lepsze. Od tamtego dnia nic nie zmieniała w pokoju córki.

Chociaż Eleni znalazła w sobie nadludzką siłę, by przebaczyć mordercy, mąż i część rodziny nie potrafiła się na to zdobyć. Wiele małżeństw rozpadłoby się po tak tragicznym doświadczeniu. Jak udało się przetrwać państwu Tzokas? Jak wyznała w rozmowie z portalem plotek.pl:

– Czy mąż jak ja potrafił wybaczyć? Mąż, niektórzy z rodziny nie bardzo, ale przez lata to złagodniało. […] Potrzebna jest cierpliwość i zrozumienie. Szkoda nam czasu na kłótnie. Przez tyle lat zdążyłam już poznać wady męża!

Gratulujemy Eleni udanego małżeństwa! Niewiele osób może się pochwalić takim stażem.

Zobacz zdjęcia Eleni i jej córki:

eleni mąż

Eleni: mąż piosenkarki jest z nią ponad czterdzieści lat. Do dziś są w sobie zakochani.

eleni mąż

Para poznała się, gdy piosenkarka była jeszcze nastolatką. Decyzja o ślubie przyszła im łatwo.

eleni mąż

Przyszli małżonkowie poznali się przez swoich braci. Kiedy Eleni miała 20 lat, na świat przyszła ich córka Afrodyta.

eleni mąż

Jaka jest recepta Eleni na długie małżeństwo? Akceptacja i wzajemne wsparcie.

Afrodyta Tzoka

Córka Eleni. Zamordowana Afrodyta Tzoka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz są parą? Dzieli ich 9 lat
  2. Znaki zodiaku, które są singlami. Kiedy znajdą miłość?
  3. Gdzie mieszka Agnieszka Woźniak-Starak? Wraz z mężem pławi się w luksusie
  4. Agnieszka Szulim pokazała się w oryginalnym wydaniu. „Ma grzyba na głowie”

źródła: fakt.pl, se.pl, plotek.pl