Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Eleni zajmie miejsce Witolda Paszta w „The Voice Senior”? Poruszajace słowa gwiazdy
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 24.02.2022 17:10

Eleni zajmie miejsce Witolda Paszta w „The Voice Senior”? Poruszajace słowa gwiazdy

Eleni
Fot. Jarosław Roland Kruk / Wikipedia, licence: CC-BY-SA-3.0If, CC BY-SA 3.0 , via Wikimedia Commons

Witold Paszt zmarł przed kilkoma dniami. Jego śmierć była ciosem dla fanów programu „The Voice Senior”. Kto zastąpi wokalistę zespołu VOX w roli jurora? Śpiewaczka Eleni zdobyła się na szczere wyznanie.

Portal Pomponik spytał artystkę, czy chciałaby zostać jurorką w muzycznym show TVP. Piosenkarka odpowiedziała bardzo szczerze, dodała też, co myśli o całym programie.

„The Voice Senior”: Czy Eleni zastąpi Witolda Paszta?

Eleni jest aktywna na scenie muzycznej od 1975 roku. Na przebojach artystki greckiego pochodzenia wychowało się wiele pokoleń Polaków. Portal Pomponik zapytał ją, czy chciałaby zasiąść w fotelu jurorskim programu TVP.

To jest trudne zadanie. Nie wiem, jestem osobą raczej nieśmiałą, więc nie wiem, czy bym tam zasiadła. Wobec innych jestem bardziej tolerancyjna i wyrozumiała, niż wobec siebie – wyznała.

Wokalistka dodała też, że zdarzyło się jej już oceniać występy innych, i że nie było to proste, bo swoimi wypowiedziami można kogoś zranić.

Okazuje się za to, że Eleni bardzo lubi program „The Voice Senior„. Dodała też, że jest pełna podziwu dla występujących osób, które spełniają swoje marzenia:

Często ten program wywołuje – przynajmniej u mnie – niesamowite emocje. Lubię ten program i uważam, że jest naprawdę bardzo wartościowy. Od tych ludzi można się wiele nauczyć! – wyznała na koniec Eleni.

Źródło: Pomponik

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przejmująca wiadomość o malutkiej wnuczce Witolda Paszta. Łzy napływają do oczu
  2. Emocje sięgnęły zenitu w „Pytaniu na śniadanie”. Dziennikarka na wizji nie mogła opanować łez
  3. Kurdej-Szatan, Woźniak-Starak, Drzyzga publikują ten sam komunikat. Gwiazdy wstrząśnięte sytuacją w Ukrainie