Elżbieta Dmoch dziś wiedzie zupełnie inne życie. Piosenkarka, która niegdyś była najwybitniejszą postacią polskiej estrady, lata temu porzuciła muzykę i usunęła się w cień. Do gwiazdy udało dotrzeć się reporterom Uwagi! oraz Faktu. Smutne wydarzenia z przeszłości na zawsze zmieniły wokalistkę grupy 2 plus 1. Co się z nią dzieje? Ludziom nic do tego – komentowała w dzienniku sama zainteresowana. 
 
W latach 70. Elżbieta Dmoch podbiła serca polskich słuchaczy przebojami takimi jak Windą do nieba, Choć pomaluj mój świat czy Iść w stronę słońca. I choć zespół 2 plus 1 oraz Janusz Kruk miały być jej przepisem na szczęście, gwiazda na zawsze rozstała się z muzyką, publicznością i miłością swojego życia. Wiadomo, co dziś dzieje się z piosenkarką.
 
 
Elżbieta Dmoch dziś

Elżbieta Dmoch z powodu problemów finansowych musiała opuścić swoje warszawskie mieszkanie, wtedy, w 2005 roku losem piosenkarki zainteresowali się reporterzy Uwagi! Choć gwiazda nie chciała rozmawiać, ujawniono, że przeniosła się do nieogrzewanego domu bez bieżącej wody we wsi obok Tarczyna. Po czasie piosenkarka wróciła do stolicy, gdzie zamieszkała z mamą, jednak jej szczęście nie trwało długo. 

W 2006 roku mama Elżbiety Dmoch zmarła, a artystce po raz kolejny pękło serce. Stan piosenkarki był na tyle ciężki, że trafiła do szpitala psychiatrycznego, a według doniesień, próbowała targnąć się na własne życie. Odcięła się od przyjaciół, muzyki i zaszyła w kąt. 

Nigdy nie wrócę do śpiewania. To zamknięty rozdział. Straciłam miłość do muzyki i ludziom nic do tego – powiedziała rok temu w rozmowie z Faktem. – Jest dobrze, jak jest. Nie lubię się użalać – dodała Elżbieta Dmoch. 

  1. Nauczyciele w tym roku szkolnym nie mają prawa zrobić jednej rzeczy. Wszyscy rodzice powinni wiedzieć
  2. Wyjątkowo smutne wieści, Maryla Rodowicz w żałobie. Straciła najbliższą osobę
  3. Horoskop dzienny na środę. Komu się dziś poszczęści? Niektórych czekają wspaniałe wieści

Elżbieta Dmoch nie chce pomocy

Elżbieta Dmoch nie chce pomocy. Ze słów jej bliskich osób wynika, że kobieta wciąż żyje przeszłością i nosi żałobę po jedynej miłości swojego życia – zmarłym Januszu Kruku, który po latach małżeństwa zostawił ją dla innej. 

Najlepiej czuje się w swoim fotelu, wpatrzona w fotografię Janusza Kruka, wiszącą na ścianie. Czasem słucha piosenek zespołu 2 plus 1. Rzadko widują ją sąsiadki. Chodzi zgarbiona, nieuczesana. I wciąż ubiera się na czarno, jakby jej żałoba nie miała końca – zdradził informator tygodnika Nostalgia.

Elżbieta Dmoch ma 68 lat. Choć kariera artystki zakończyła się lata temu, piosenkarka do dziś ma grono wiernych fanów, którzy namiętnie wspominają swoją uwielbianą piosenkarkę na Facebookowym fanpage’u Fani zespołu 2 plus 1. Wszyscy mają nadzieję, że jeszcze kiedyś usłyszą śpiew wokalistki na żywo.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

elżbieta dmoch
Fot. PHOTO ARTUR BARBAROWSKI / SE / EAST NEWS

Choć kilka lat temu Elżbieta Dmoch wystąpiła przed publicznością, nie ma zamiaru wracać do muzyki. Gwiazda przeszła w swoim życiu wiele ciężkich chwil i jak donoszą informatorzy, wciąż opłakuje Janusza Kruka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przeraźliwa przepowiednia Jackowskiego. Jasnowidz mówi o dziwnej rzeczy. Co się wydarzy?
  2. Domy wpadały do morza jeden po drugim. Tragedia, wszystko się nagrało
  3. Zbigniew Wodecki nigdy nie zdradził jednego sekretu. Chodzi o Beatę Tyszkiewicz, teraz wszystko wyszło na jaw
  4. Popularna sieciówka raz na zawsze znika z Polski. Sklep pozbywa się wszystkiego za śmieszne pieniądze
  5. 14-latka zmarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła rodzicami, teraz ostrzegają innych
  6. Zatrważające doniesienia z Dolnego Śląska. Mocny wstrząs, pod ziemią byli ludzie, co tam się wydarzyło?

źródło: pomponik.pl

 

Poprzedni artykułIch dziecko urodziło się z siwymi włosami. Rodzice chłopca bali się najgorszego
Następny artykułPolicjant z Wielkopolski śmiertelnie się postrzelił. Fakty są porażające, miał tylko 33 lata
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.