Elżbieta Dmoch już jakiś czas temu zniknęła z życia publicznego. Na próżno szukać piosenkarki w mediach społecznościowych, mowy nie ma też o wywiadach czy występach. Niestety, gwiazda całkowicie zrezygnowała z kariery. Nigdy nie wrócę do śpiewania, zapowiedziała.

Elżbieta Dmoch była ikoną lat 70. Razem z zespołem 2 plus 1 nagrała wiele hitów, które Polacy nucą do dzisiaj. Na pierwszy rzut oka młoda flecistka miała wszystko – pieniądze, sławę, urodę i miłość życia. Niestety, wszystko to przerwała choroba.

Na co choruje Elżbieta Dmoch? 

Była piosenkarka cierpi na przewlekłą depresję. Od wielu lat żyje w odosobnieniu. Wszystko zaczęło się w momencie, kiedy dowiedziała się o zdradzie męża. Wtedy przeszła pierwsze załamanie nerwowe. Następne przyszło po śmierci jej ukochanego w 1992 roku. Wtedy też zniknęła ze sceny i nie zamierza już powracać do muzyki. Ostatni raz próbowała walczyć z chorobą w 2002 roku. Powrót na scenę dzięki TVP miał postawić piosenkarkę na nogi. Elżbieta Dmoch bała się powrotu na scenę, ale została bardzo ciepło przyjęta. Jednak chwilę później znowu odeszła w cień. 

Gdzie zniknęła Elżbieta Dmoch? 

Dzisiaj była wokalistka zespołu 2 plus 1 mieszka na warszawskiej Pradze. Podobno przez jakiś czas przyjaźniła się ze swoja oddaną fanką, jednak kiedy ta umarła na bezdech senny, Elżbieta Dmoch znów została sama.

– Jest dobrze, jak jest. Nie lubię się użalać – mówi spokojnie w rozmowie z Faktem.

Podobno prowadzi skromne życie. Raz w roku odwiedza wytwórnię, która wydawała płyty zespołu 2 plus 1. Znajomi wielokrotnie proponowali jej pomoc, jednak artystka skutecznie jej odmawia. Czy Elżbieta Dmoch wróci kiedyś na scenę? 

– To zamknięty rozdział. Straciłam miłość do muzyki i ludziom nic do tego – wyznaje w rozmowie z Faktem. 

Fani wokalistki nadal mają jednak nadzieję, że wokalistka jeszcze zaśpiewa.

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

elżbieta dmoch
commons.wikimedia.org

Elżbieta Dmoch nie zamierza już wracać do śpiewania.

elżbieta dmoch
instagram.com/retroinspiracja

Artystka jakiś czas temu kompletnie wycofała się z życia publicznego.

elżbieta dmoch
instagram.com/polapacula

Ceni sobie spokojne życie na warszawskiej Pradze.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Emerycie, już od października Twoja emerytura może być znacznie wyższa. Jest jednak kilka warunków
  2. Roksana Węgiel w ogniu krytyki! Blanka Lipińska nie zostawiła na niej suchej nitki
  3. Gwiazda „Na Wspólnej” urodziła! Pokazała słodkie zdjęcie maluszka
  4. Najpiękniejsza dziewczynka świata skończyła 18 lat. Czy wciąż zachwyca urodą?
  5. Czapki z głów. Za to co wczoraj w Sopocie dla Kory zrobił Michał Szpak
Poprzedni artykułPanna młoda wydała fortunę na suknię ślubną, więc postanowiła chodzić w niej przez cały tydzień. Te zdjęcia to HIT
Następny artykułMężczyzna miał dwa koty. Gdy jeden z nich zmarł jego sąsiad wyjawił wzruszający sekret
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Studentka polonistyki marząca o dostaniu się na filmówkę. Matka chomika imieniem Racuch i 13 roślin. W wolnych chwilach lubi jeść makaron oglądając chińskie bajki. Zafascynowana kinem japońskim i start-upami. W przyszłości chciałaby zbawić świat, ewentualnie stworzyć film, który zapamiętacie do końca życia. Do Lelum trafiła z pasji i potrzeby pisania.