Elżbieta Jaworowicz od lat zachwyca urodą i pasją do swojego zawodu. Sprawa dla reportera to program, który na antenie TVP jest emitowany od 1983 roku. Jego twórczyni i prowadząca zdradziła, jaki jest sekret jej wciąż młodego wyglądu i witalizmu. Aż trudno uwierzyć, ile dziennikarka ma lat!

Elżbieta Jaworowicz cieszy się wspaniałym zdrowiem i urodą. Jej praca jest związana ze stresem i przeżywaniem ludzkich tragedii. Mimo to dziennikarka ma w sobie wciąż mnóstwo siły, by realizować swoją pasję i pomagać ludziom. Skąd czerpie energię i jaki jest jej sposób na nieprzemijające piękno? Elżbieta Jaworowicz zdradza swój sekret.

Elżbieta Jaworowicz – wiek

Prezenterka skończyła dziennikarskie studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim. Później stała się absolwentką Łódzkiej Szkoły Filmowej. Wiedza, jaką zdobyła, pozwoliła jej z powodzeniem osiągać zawodowe sukcesy. Jej program, z przerwami możemy oglądać od 1983 roku. 

Każdy z odcinków Sprawy dla reportera poruszał sprawy cierpienia, niesprawiedliwości zwykłych ludzi. Jaworowicz często była jedynym głosem, który pozwalał wielu pokrzywdzonym w końcu dojść do głosu. To pozwoliło reportażystce stać się jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych osobowości TVP. 

  1. Niestety, nie żyje Piotr Nowak. Do mediów trafiła bardzo smutna wiadomość
  2. Minister edukacji się wygadał. Dzieci wrócą do szkoły szybciej niż każdy się spodziewał?
  3. Już jutro w życie wchodzą ważne zmiany. Rząd zniósł uciążliwe obostrzenie

Ile lat ma Elżbieta Jaworowicz? 

Dziś Elżbieta Jaworowicz ma 74 lata. Aż trudno uwierzyć w jej wiek – kobieta cieszy się nieprzemijalną urodą i zdrowiem!

Jak przyznaje dziennikarka w wywiadzie udzielonym dla interia.pl, jej przepis na zdrowie i urodę to sport. Od dziecka grała w koszykówkę, jeździła na obozy sportowe i aktywnie spędzała czas. By odreagować trud jej pracy i emocje związane z bohaterami jej programu dziennikarka od lat ćwiczy, przynajmniej dwa razy tygodniowo.

Oprócz aktywności fizycznej prowadząca Sprawę dla reportera dba o to, co znajduje się na jej talerzu. Mięso jada rzadko, a jej dieta opiera się głównie na warzywach. Dziennikarka przyznaje, że uwielbia gotować, najlepiej wychodzą jej dania śródziemnomorskie i kuchni azjatyckiej. Jak widać, przepis na zdrowie i urodę jest dość prosty, a jego trwałe efekty widać na wciąż niezwalniającej 74-letniej dziennikarce.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

elżbieta jaworowicz
fot.facebook.com/pg/Elżbieta-Jaworowicz

Znana ze swojego specyficznego ułożenia nóg, podczas prowadzenia programu Sprawa dla reportera. Jej działalność dziennikarska pomogła wielu ludziom.

elżbieta jaworowicz wiek
fot.TRICOLORS/EAST NEWS

Dziś dziennikarka ma 74 lata. Wygląda na przynajmniej 20 lat młodszą!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Galerie handlowe znowu otwarte. W jakich godzinach zrobimy zakupy?
  2. Genialna wiadomość w sprawie pandemii, jakiej nie było od 7 tygodni. Informacja z zagranicy daje nadzieję
  3. Krzysztof Rutkowski szuka Kacperka. Zaoferował dużą nagrodę za pomoc w odnalezieniu chłopca
  4. Mówią, że jest najsmutniejszym kotkiem świata. Kto by go uściskał?
  5. Mówią, że ma idealną twarz i ciało. Proporcje dziewczyny wręcz zapierają dech w piersiach, piękna?
  6. Andrzej Duda zabrał głos ws. doniesień o dymisji. Jest oficjalne stanowisko

źródło: film.interia.pl

Poprzedni artykułZgwałcił ją, a teraz pozywa. ”Prosiłam go, mówiąc, że nie chcę”. Polka znowu przeżywa dramat
Następny artykułKuba Wojewódzki rozwiał wszystkie wątpliwości. Dodał zdjęcie kochanki bez ubrań, jeden szczegół od razu zdradził, kim ona jest
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl