Elżbieta Jaworowicz na przestrzeni kariery dawała się poznać jako merytoryczna dziennikarka, ale media interesowały się nie tylko jej pracą, bo ciekawe miała również życie prywatne. Kiedyś łączyła ją relacja z wybitnym piosenkarzem.

Do dziś niewiele wiadomo o tym związku, bo zainteresowani go nie komentują.

Z kim Elżbieta Jaworowicz miała romans?

Okazuje się bowiem, że Elżbieta Jaworowicz w pewnym momencie swojej kariery miała romans z Wojciechem Gąssowskim, wybitnym piosenkarzem. Rzekomo byli ze sobą przez kilka lat, a w pewnym momencie podobno nawet razem mieszkali. Trzeba jednak podkreślić to, że ich związek nie został potwierdzony przez samych zainteresowanych.

Warto przypomnieć, kim jest wspomniany piosenkarz, bo młodzież może go nie kojarzyć, a swego czasu był jednym z absolutnych liderów polskiej muzyki rozrywkowej. Jego największym szlagierem jest utwór pod tytułem Gdzie się podziały tamte prywatki. Wokalista na przestrzeni całej swojej kariery wydał 6 solowych albumów. Współpracował jednak z wieloma zespołami, chociażby formacją Czerwono-Czarni, Tajfunami czy Testem.

Co ciekawe, obydwoje ostatecznie nie założyli rodziny i nie mają dzieci. Elżbieta Jaworowicz otwarcie przyznawała zresztą w rozmowie z Życiem na gorąco, że bardzo żałuje tego, że nigdy nie została matką. Zaryzykowała nawet stwierdzenie, że jej życie prawdopodobnie byłoby wtedy lepsze.

Warto nadmienić, że dziennikarka nie zdecydowała się na dziecko, choć już trzykrotnie była w związku małżeńskim. Obecnie jest żoną Eugeniusza Mleczaka, byłego rzecznika Ministerstwa Obrony Narodowej.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ludzie nie rozpoznają już Viki Gabor. Co się stało z wyglądem nastolatki?
  2. Miał zaledwie cztery miesiące. Andrzej Rybiński i jego bliscy przeżyli tragedię, mimo upływu lat wciąż boli
  3. Gruchnęły fatalne informacje dla Edyty Górniak. Co dalej z jej karierą?

Źródło: kobieta.wp.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl