Elżbieta Jędrzejewska dziś ma się lepiej niż kiedykolwiek. Schudła kilkadziesiąt kilogramów, a to spore zaskoczenie dla fanów, którzy zapamiętali ją jako kobietę obdarzoną figurą Marilyn Monroe. Gwiazda lat 90. ma 51 lat i wygląda fantastycznie! Jak to osiągnęła? Miała poważne powody, by o siebie zadbać.

Debiutowała jeszcze w latach 90. i w ciągu kilku lat wyrosła na jedną z najpopularniejszych polskich aktorek serialowych. Niezapomniana Edyta z Samo życie, niedawno olśniła telewidzów swoją niespodziewaną metamorfozą. Jak udało jej się schudnąć aż dwadzieścia kilogramów? Miała dobrą motywację, by zadbać o sylwetkę. Nie zgadniecie, co to było! Znamy sekret zgrabnej aktorki. Elżbieta Jędrzejewska dziś nadal realizuje się zawodowo, ale w zupełnie innej dziedzinie!

Elżbieta Jędrzejewska dziś: co robi?

Elżbieta Jędrzejewska zaczęła swoją karierę od występów na deskach teatralnych i w serialach. Jednak dziś możemy podziwiać jej grę głównie gościnnie.

Elżbieta Jędrzejewska dziś pracuje głównie jako aktorka dubbingowa oraz prezenterka telewizyjna. Ma na koncie m.in. współpracę z TVP i nieistniejącą już stacją Wizja Jeden. Wielokrotnie złożono jej także ofertę występu w reklamach. Prowadzi również szkolenia z autoprezentacji.

Dlaczego gwiazda postanowiła nagle zmienić specjalizację? Jak wyjawiła w rozmowie z magazynem Twoje Imperium, w polskim show-biznesie bardzo trudno o role dla aktorek w średnim wieku.

– Może są dwie, trzy aktorki po czterdziestce, które mają pracę. Reszta, niestety, nie. Szukałam takiej drogi, abym nie musiała studiować kolejnych pięciu lat i zmieniać kompletnie profilu zawodowego.

Jak Elżbieta Jędrzejewska schudła?

Na początku spekulowano, że Elżbiet Jędrzejewska schudła w ramach przygotowywania się do udziału w reality show Polsatu Celebrity Splash. Jednak sama gwiazda zaprzeczyła tym rewelacjom w wywiadzie z tygodnikiem Świat i Ludzie:

– Od września pozbyłam się około 20 kg. Nie ma to związku z udziałem w Celebrity Splash, choć oczywiście, mogę czuć się bardziej komfortowo na basenie. Zrobiłam to dla siebie, dla zdrowia i samopoczucia. To był strzał w dziesiątkę!

Osiągnięcie wymarzonej wagi miało zająć jej zaledwie pół roku. Elżbieta Jędrzejewska zdecydowała się skorzystać z pomocy specjalisty od dietetyki i kulturysty Konrada Gacy.

Spodziewaliście się, czym zajmuje się Elżbieta Jędrzejewska dziś? Z całą pewnością nie raz i nie dwa mieliście okazję usłyszeć ją w filmach animowanych lub grach!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

elżbieta jędrzejewska dziś
fot. filmpolski.pl

Aktorka, podobnie jak jej rówieśniczki, boryka się z małą ilością ról dla dojrzałych kobiet.

elżbieta jędrzejewska dziś
fot. filmpolski.pl

Elżbieta Jędrzejewska dziś pracuje przede wszystkim jako aktorka dubbingowa.

elżbieta jędrzejewska dziś
fot. filmpolski.pl

Gwiazda wystąpiła również w reality show Polsatu Celebrity Splash.

elżbieta jędrzejewska dziś
fot. facebook.com Celebrity Splash Polska

W programie mogliśmy ją oglądać tuż po tym, jak schudła dwadzieścia kilogramów.

PHOTO: EAST NEWS/DIGITAL
El??bieta JA?drzejewska – Z??ote Kaczki 2003 (25 lutego 2003)

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rak jelita grubego jest jednym z najgroźniejszych nowotworów. Jego objawy często są bagatelizowane
  2. Zdjęcie trafiło do sieci, widać wszystko. Nagle z wody cała mokra wyszła Magda Gessler
  3. Przyjaciółka Anny Jantar opowiedziała o dniu katastrofy. „W aurze było coś dziwnego i niepokojącego”
  4. Widzowie Królowych życia kochali ją. Niestety nie żyje, musieli przerwać odcinek z załamaną Dagmarą

źródła: Twoje Imperium, Świat i Ludzie, pomponik.pl, pl.wikipedia.org

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.