Elżbieta Słoboda – gwiazda serialu Na dobre i na złe, ciężko chorowała. Niestety odrzuciła pomoc lekarzy, wybierając zupełnie inną drogę. Aktorka zmarła z dala od Polski i rodzinnego domu. Odeszła po cichu. Informacja o odejściu Elżbiety Słobody dotarła do kraju dopiero miesiąc po jej śmierci. Właśnie mijają dwa lata od śmierci aktorki, a my wspominamy ją z sentymentem. 

Elżbieta Słoboda była wybitną aktorką. Widzowie mogą ją kojarzyć z teatru oraz telewizyjnych hitów, takich jak: Szpilki na Giewoncie, Prawo Agaty, czy I kto tu rządzi. Zmarła 14 marca 2018 roku, z dala od rodzinnego domu. Dlaczego nie przyjęła pomocy lekarzy?

Elżbieta Słoboda odchodziła po cichu

Elżbieta Słoboda mierzyła się z chorobą nowotworową. Pomimo tego, nie chciała skorzystać z pomocy medycyny i lekarzy. Aktorka wybrała swoją drogę – od zawsze była osobą wierzącą, modliła się oraz często medytowała. I w tym przypadku chciała oddać swój los w ręce Boga. Drogą holistyczną podążała do samego końca.

Kobieta nie należała do gwiazd, które dzieliły się swoim życiem prywatnym. Była konsekwentna do samego końca. Odchodziła po cichu, z dala od domu, bo na Sycylii. Zmarła 14 marca 2018 roku. Informacja o jej śmierci obiegła media dopiero miesiąc później.

  1. Potężna trąba powietrzna zrujnowała polskie miasto. Mieszkańcy Żmudzi błagają o pomoc
  2. Nieprawdopodobne, ile Kozidrak ma lat, wygląda na młódkę. W jej jadłospisie tkwi sekret na przepiękny wygląd
  3. Właśnie opublikowano oficjalne rozporządzenie Ministra Zdrowia. Chodzi o II turę wyborów, bardzo ważne

Elżbieta Słoboda wspominana z sentymentem

Elżbieta Słoboda swoją karierę aktorską zaczynała we Wrocławskim Teatrze Pantomimy. W Stanach Zjednoczonych ukończyła nowojorską Actors Studio Drama School. Zadebiutowała w uwielbianym do dziś serialu – 07 zgłoś się.

Poza karierą teatralną i telewizyjną Słoboda wykładała w Warszawskiej Szkole Filmowej. Na youtubowym kanale szkoły możemy znaleźć nagrania z jej zajęć. Utalentowana, piękna, wesoła i charyzmatyczna – taka pozostanie w sercach Polaków.

ZOBACZ FILM:

 

Elżbieta Słoboda była także świetnym nauczycielem teatralnym.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mamy kolejny rekord, sytuacja, jakiej nie było. Wydatki państwa na Kościół przebiły już wszystko, ujawniamy
  2. Dramat Polaka na plaży w USA. Dantejskie sceny zamiast wakacji
  3. Madonna pokazała się w samych majtkach. Jednak to nie jej ciało najbardziej przyciąga uwagę, a twarz
  4. Nie żyje Barbara Pec-Ślesicka. Cała Polska pogrążona w żałobie
  5. TVP jednak zmienia zdanie? Powróci uwielbiany program, który miał zniknąć
  6. Ogromna katastrofa, na miejscu 11 zastępów straży i 10 karetek. Trwa dramatyczna akcja służb

Źródło: party.pl

 

 

Poprzedni artykułKomisja Europejska ostrzega. Alert dotyczy rzeczy przeznaczonych dla dzieci
Następny artykułTVN przekazał wstrząsającą wiadomość. Nie żyje mistrz Polski, syn potwierdził przykre doniesienia
Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.