Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Elżbieta Starostecka całkowicie zniknęła z show-biznesu. Co się dzieje z gwiazdą „Trędowatej”?
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 24.12.2019 17:39

Elżbieta Starostecka całkowicie zniknęła z show-biznesu. Co się dzieje z gwiazdą „Trędowatej”?

elżbieta starostecka dzis
fot. screen z filmu „Trędowata”

Elżbieta Starostecka dziś nadal wygląda przepięknie, jednak od lat nie pojawia się już przed kamerą. Co się dzieje z gwiazdą Trędowatej? Wróżono jej ogromną karierę, może nawet międzynarodową, a Starostecka całkowicie zniknęła z show-biznesu. Sprawdzamy, co dzisiaj słychać u filmowej Stefanii Rudeckiej!

Jej występ w adaptacji prozy Heleny Mniszkówny zachwycił widzów w całym kraju. Delikatna i filigranowa Elżbieta Starostecka dziś zachowała dawną urodę, która uczyniła ją obiektem westchnień większości Polaków. Co obecnie porabia aktorka? Przez lata nie było wiadomo, gdzie skryła się przed światem show-biznesu. Jak wspomina lata, kiedy znajdowała się u szczytu popularności? Nie spodziewaliście się, czym się zajęła!

Elżbieta Starostecka dziś: co się stało z aktorką?

Dlaczego Elżbieta Starostecka zdecydowała się na rezygnację z kariery? Jak podaje portal fakt.pl, aktorka miała po prostu dość ciemnych stron sławy. Chociaż podoba jej się, że wciąż ma wielu fanów, występowanie w filmach nie było szczytem marzeń ślicznej gwiazdy.

– Wolę spokojne życie niż sławę. Nie chcę wzbudzać zainteresowania. Nigdy nie chciałam być gwiazdą, bo to nie dla mnie. Nie chcę, by było mnie za dużo, a telewizja i tak cały czas powtarza Trędowatą i Noce i dnie. Schlebia mi jednak to, że ludzie się mną interesują, to bardzo miłe – wyznała w rozmowie z fakt.pl.

Ostatni raz mieliśmy okazję podziwiać talent aktorki Elżbiety Starosteckiej w filmie Przypadek Pekosińskiego z 1993 roku. Od tamtego czasu konsekwentnie odmawiała przyjmowania kolejnych ról. Zrobiła wyjątek dopiero w 2012 roku. Wtedy przyjęła rolę Krystyn Keller w serialu medycznym TVN Lekarze.

Kim jest Włodzimierz Korcz, mąż aktorki?

Elżbieta Starostecka od kilkudziesięciu lat pozostaje żoną jednego mężczyzny – Włodzimierza Korcza. Para podjęła decyzję o ślubie, kiedy mieli zaledwie 21 lat! Dwa lata później powiedzieli sobie sakramentalne „tak”.

Elżbieta Starostecka i Włodzimierz Korcz mają dwoje dzieci: Kamila Jerzego oraz Annę Marię. Jak podaje pl.wikipedia.org, małżonkowie mieszkają na warszawskim Żoliborzu. Kim jest Włodzimierz Korcz? To znany kompozytor i autor wielu znanych polskich przebojów oraz współpracownik piosenkarki Alicji Majewskiej. Para poznała się na studiach – ich wydziały mieściły się w tym samym budynku.

Elżbieta Starostecka dziś pozostaje tak samo urocza i śliczna, jak przed laty. Mamy nadzieję, że aktorka nie poprzestanie na występie w serialu Lekarze i jeszcze będziemy mieli okazję zachwycać się jej talentem na srebrnym ekranie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

elżbieta starostecka dzis

Elżbieta Starostecka dziś nadal wyróżnia się urodą i wdziękiem, które zachwyciły widzów filmu Trędowata.

elżbieta starostecka dziś

Aktorka wystąpiła także w filmie Noce i dnie oraz serialu Czarne chmury.

elżbieta starostecka dziś

Elżbieta Starostecka i Włodzimierz Korcz pozostają zgodną i kochającą się parą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mamy łzy w oczach. Ksiądz odmówił chrztu umierającego dziecka z jednego, podłego powodu
  2. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
  3. Mąż był dla Krystyny Loski całym światem. Dziś spikerka razem z córką spełnia jego ostatnie życzenie
  4. USG, po którym lekarz doradzał matce aborcję. Kilka miesięcy później wie, że dobrze zrobiła odmawiając
  5. Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła płeć dziecka. Radosław jest najszczęśliwszy na świecie
  6. Już nie ma wątpliwości. W nocy zapadła decyzja w sprawie Pawła Królikowskiego, ogromnie współczujemy rodzinie

źródła: fakt.pl, viva.pl, pl.wikipedia.org