Elżbieta Starostecka dziś nadal wygląda przepięknie, jednak od lat nie pojawia się już przed kamerą. Co się dzieje z gwiazdą Trędowatej? Wróżono jej ogromną karierę, może nawet międzynarodową, a Starostecka całkowicie zniknęła z show-biznesu. Sprawdzamy, co dzisiaj słychać u filmowej Stefanii Rudeckiej!

Jej występ w adaptacji prozy Heleny Mniszkówny zachwycił widzów w całym kraju. Delikatna i filigranowa Elżbieta Starostecka dziś zachowała dawną urodę, która uczyniła ją obiektem westchnień większości Polaków. Co obecnie porabia aktorka? Przez lata nie było wiadomo, gdzie skryła się przed światem show-biznesu. Jak wspomina lata, kiedy znajdowała się u szczytu popularności? Nie spodziewaliście się, czym się zajęła!

Elżbieta Starostecka dziś: co się stało z aktorką?

Dlaczego Elżbieta Starostecka zdecydowała się na rezygnację z kariery? Jak podaje portal fakt.pl, aktorka miała po prostu dość ciemnych stron sławy. Chociaż podoba jej się, że wciąż ma wielu fanów, występowanie w filmach nie było szczytem marzeń ślicznej gwiazdy.

– Wolę spokojne życie niż sławę. Nie chcę wzbudzać zainteresowania. Nigdy nie chciałam być gwiazdą, bo to nie dla mnie. Nie chcę, by było mnie za dużo, a telewizja i tak cały czas powtarza Trędowatą i Noce i dnie. Schlebia mi jednak to, że ludzie się mną interesują, to bardzo miłe – wyznała w rozmowie z fakt.pl.

Ostatni raz mieliśmy okazję podziwiać talent aktorki Elżbiety Starosteckiej w filmie Przypadek Pekosińskiego z 1993 roku. Od tamtego czasu konsekwentnie odmawiała przyjmowania kolejnych ról. Zrobiła wyjątek dopiero w 2012 roku. Wtedy przyjęła rolę Krystyn Keller w serialu medycznym TVN Lekarze.

Elżbieta Starostecka: mąż aktorki to artysta. Kim jest Włodzimierz Korcz?

Elżbieta Starostecka od kilkudziesięciu lat pozostaje żoną jednego mężczyzny – Włodzimierza Korcza. Para podjęła decyzję o ślubie, kiedy mieli zaledwie 21 lat! Dwa lata później powiedzieli sobie sakramentalne „tak”.

Elżbieta Starostecka i Włodzimierz Korcz mają dwoje dzieci: Kamila Jerzego oraz Annę Marię. Jak podaje pl.wikipedia.org, małżonkowie mieszkają na warszawskim Żoliborzu. Kim jest Włodzimierz Korcz? To znany kompozytor i autor wielu znanych polskich przebojów oraz współpracownik piosenkarki Alicji Majewskiej. Para poznała się na studiach – ich wydziały mieściły się w tym samym budynku.

Elżbieta Starostecka dziś pozostaje tak samo urocza i śliczna, jak przed laty. Mamy nadzieję, że aktorka nie poprzestanie na występie w serialu Lekarze i jeszcze będziemy mieli okazję zachwycać się jej talentem na srebrnym ekranie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

elżbieta starostecka dzis
fot. screen z filmu „Trędowata”

Elżbieta Starostecka dziś nadal wyróżnia się urodą i wdziękiem, które zachwyciły widzów filmu Trędowata.

elżbieta starostecka dziś
fot. screen z filmu „Trędowata”

Rola Stefanii Rudeckiej w ekranizacji kultowej powieści Heleny Mniszkówny przyniosła Elżbiecie Starosteckiej popularność.

elżbieta starostecka dziś
fot. facebook.com @Elżbieta Starostecka

Aktorka wystąpiła także w filmie Noce i dnie oraz serialu Czarne chmury.

elżbieta starostecka dziś
fot. facebook.com @Elżbieta Starostecka

Elżbieta Starostecka regularnie pojawiała się także na deskach teatru.

elżbieta starostecka dziś
fot. instagram.com @uwagatvn

Elżbieta Starostecka dziś: aktorka i Włodzimierz Korcz pozostają zgodną i kochającą się parą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kto jest mężem Sylwii Grzeszczak? To znany raper – razem wychowują córeczkę
  2. LuiStore. Niezwykle miejsce, w którym znajdziecie najpiękniejsze dodatki
  3. Stulecie Winnych TVP zobaczyły miliony widzów! Ogromny sukces nowego serialu
  4. Mąż groził Agacie Kuleszy „odcięciem głowy”? Ujawniono dokumentację sądową

źródła: fakt.pl, viva.pl, pl.wikipedia.org

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.