Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Elżbieta Zapendowska podsumowała Rafała Brzozowskiego. „Nie mamy najmniejszych szans, żeby wejść do finału”
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 14.03.2021 22:42

Elżbieta Zapendowska podsumowała Rafała Brzozowskiego. „Nie mamy najmniejszych szans, żeby wejść do finału”

Elżbieta Zapendowska
TRICOLORS/East News

Elżbieta Zapendowska znana jest ze swoich ostrych opinii na temat osób związanych z muzyką. Ze względu na nagły wzrost popularności Rafała Brzozowskiego spowodowany jego udziałem w Eurowizji, postanowiła powiedzieć o nim kilka słów. Jak się okazało, gorzkich.

Zdaje się, że słynna nauczycielka śpiewu ma niepochlebne zdanie o niektórych gwiazdach polskiej muzyki.

Elżbieta Zapendowska w ostrych słowach skrytykowała Rafała Brzozowskiego

Od piątku wiemy już, kto będzie reprezentował Polskę w tegorocznym konkursie Eurowizji. Była to spora niespodzianka, biorąc pod uwagę, że pojawiło się nazwisko znane, ale muzycznie niezbyt charakterystyczne.

Jurorzy polskiej edycji konkursu postawili na Rafała Brzozowskiego i jego piosenkę „The Ride”, co było sporym zaskoczeniem zarówno dla publiczności, jak i osób z branży.

Niepochlebne komentarze zaczęły pojawiać się nie tylko wśród antyfanów piosenkarza, ale również w przypadku osób związanych z muzyką. Złej myśli okazała się być również Elżbieta Zapendowska.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Słynna trenerka emisji głosu stwierdziła, że Brzozowski nie ma najmniejszych szans na eurowizyjny finał.

Nie mamy najmniejszych szans, żeby wejść do finału. Muzyka, którą reprezentuje Rafał Brzozowski, to po prostu nie jest dobra muzyka. On wygląda na sympatycznego chłopaka, ale nie każdy sympatyczny chłopak powinien śpiewać. Przyznam szczerze, że mało mnie obchodzi jego kariera, ale uważam, że to naprawdę kiepski wybór – stwierdziła w rozmowie z „Faktem”.

Polska na Eurowizji – wielkie problemy z przebrnięciem do finału

Może się okazać, że podobnie jak w zeszłym roku pojawią się pewne problemy z dostaniem się do finału, a konkurencja w tym roku może okazać się o wiele bardziej zacięta.

Takie postawienie sytuacji jest tym bardziej dziwne, że w zeszłym roku polski konkurs zwyciężyła Alicja Szemplińska. Eurowizja nie odbyła się jednak z powodów związanych z pandemią i wokalistka nie miała szansy na występ.

Czy Rafał Brzozowski postara się o sukces dla Polski? Z pewnością. Pytanie jednak, czy spodoba się zagranicznej publiczności i jurorom.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [pudelek.pl]