Elżbieta Zapendowska z partnerem tworzą udany związek już od ponad 35 lat. Ukochany popularnej nauczycielki śpiewu jest od niej 20 lat młodszy. Różnica wieku nie przeszkadza im tworzyć udanego związku. Nie trzymam go na siłę – tłumaczy jurorka.

Związki gwiazd z dużą różnicą wieku zawsze wzbudzają wiele emocji. Zazwyczaj w show-biznesie to starsi mężczyźni znajdują szczęście u boku sporo młodszych partnerek. Jak się okazuje, tyczy się to także kobiet! Elżbieta Zapendowska z partnerem tworzą udany związek, mimo że ten jest młodszy od niej o 20 lat.

Elżbieta Zapendowska z partnerem są razem już 35 lat

Elżbieta Zapendowska chroni swoją prywatność – mało wiemy o jej rodzinie, a jej mężczyzna również owiany jest tajemnicą. Jednak udało nam się nieco dowiedzieć na temat partnera jurorki. Andrzej Kruk poznał się z Zapendowską, kiedy miał zaledwie 21 lat i występował w chórkach u Ryszarda Rynkowskiego i Maryli Rodowicz. Mimo dużej różnicy wieku, parze udało się stworzyć udany związek. W rozmowie z Krystyną Pytlakowską z magazynu Viva gwiazda została zapytana, czy łatwo jest utrzymać związek z młodszym mężczyzną.

– Niełatwo? Nie wiem. Nie trzymam go na siłę, sam chce. Rozumiemy się, przyjaźnimy, jesteśmy do siebie przywiązani. Poznałam, go, kiedy śpiewał w chórkach u Rynkowskiego i Maryli Rodowicz. A teraz zajmuje się głównie moimi sprawami. Jest przewodnikiem, załatwiaczem i kierowcą. I chyba tworzymy dobry związek – wyznała jurorka Must Be the Music.

Kim jest partner Elżbiety Zapendowskiej?

Andrzej jest wielkim oparciem dla Zapendowskiej. Nie jest tajemnicą, że gwiazda z roku na rok widzi coraz gorzej, nie jest już w stanie sama wszystkiego robić. Na szczęście ma u swego boku Andrzeja, który bardzo pomaga jej w życiu. W rozmowie z Vivą jurorka opowiedziała nieco więcej na temat swojego związku.

– Jest niesłychanie cierpliwy i znosi mój despotyzm. Ogląda w telewizji to, co ja, prawie się na ten temat nie kłócimy. To ja jestem kierowniczką pilota, a on to akceptuje. Uważam, że mam dużo szczęścia, że tak się wszystko potoczyło. Dziwię się tylko trochę, że ludzie tak kompletnie różni, jak my, tak się ze sobą trzymają – tłumaczy Zapendowska.

Długoletni związek z tak dużą różnicą wieku w show-biznesie to rzadkość. Trzymamy kciuki za kolejne wspólne lata!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Elżbieta Zapendowska z partnerem
screen youtube.com/20m2

Elżbieta Zapendowska jest legendarną nauczycielką śpiewu.