Emerytka od przeszło 15 lat przychodzi do pewnego marketu tylko po to, by przeczytać książki znajdujące się na półkach. Pracownicy sklepu zrobili coś, czego 77-latka nie zapomni do końca życia. To wprost niewiarygodne, że w dzisiejszych czasach istnieją jeszcze tacy ludzie. Kiedy zdjęcia dokumentujące ich poczytania obiegły sieć, komentarzom nie było końca.

Nasza dzisiejsza 77-letnia bohaterka od lat odwiedzała hipermarket Auchan tylko po to, aby przeczytać książki. Schorowana staruszka jest w ciężkiej sytuacji finansowej i nie stać jej, by regularnie kupować kolejne egzemplarze. Jej los tak mocno poruszył pracowników sklepu, że ci postanowili ich pomóc. Ich pomysłowość jest godna podziwu.

Emerytka od lat czytała w sklepie książki

Anastazja Szewczenko swoją historią poruszyła cały świat. Kobieta od ponad 14 lat odwiedzała hipermarket w Kijowie. Pomimo tego, że lata mijały, pracownicy nieustannie się zmieniali, ona zawsze była stałym gościem. Jej los wzruszył pracowników do tego stopnia, że postanowili jej pomóc.

Emerytka
pixabay.com @geralt

Emerytka podzieliła sie swoją przeszłością. 

Emerytka w młodości była tancerką w Operze Kijowskiej. Jej mąż okazał się alkoholikiem, z którym nigdy nie doczekała się potomstwa. Właśnie dlatego zdecydowała się na adopcję dwójki dzieci. Po śmierci męża jej pociechy zupełnie zerwały z nią kontakt. Jak sama przyznaje wiele lat temu, była właścicielką pokaźnej biblioteczki. Jednak jej latorośle wszystkie wyniosły z domu i sprzedały na alkohol. Oprócz tego ją też systematycznie okradały.

Co takiego zrobili pracownicy?

Ich gest wzruszył miliony ludzi na całym świecie. Pracownicy sklepu skonstruowali dla niej specjalną kanapę wykonaną z palet.

Dzięki temu długie godziny spędzone przy sklepowych półkach przestały być dla niej męczarnią. Oprócz tego ułożyli na niej dwie poduszeczki w kształcie serca. Początkowo kobieta nie domyśliła się, że to prezent dla niej. Kiedy w końcu to do niej dotarło, nie potrafiła ukryć swojej wdzięczności.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Emerytka
facebook.com @Bohdan Hdal

Kobieta dostała swoją własną kanapę. 

Emerytka
facebook.com @Bohdan Hdal

Nie potrafiła ukryć swojej wdzięczności. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Od 12-letniego Aleksandra żądają 2,5 mln złotych. Rodzice tłumaczą go chorobą
  2. Metamorfoza Adele zachwyciła wszystkich. Okazuje się, że jej przemiana jest wynikiem poważnej choroby
  3. Roksana Węgiel znów zostanie starszą siostrą! Ciąża mamy to nie jedyna zmiana w życiu nastolatki
  4. Piotr Fronczewski miał romans ze znaną aktorką. Oszukiwał żonę i dwójkę dzieci
  5. Filip Chajzer wylądował w szpitalu! Niepokojący stan wywołuje wizje w mózgu gwiazdora
  6. Mama wróciła z kuchni, spojrzała na córki bliźniaczki i nagle pobladła. Odkryła swoją ogromną pomyłkę

 

Poprzedni artykułDwóch motocyklistów znalazło transporter na odludziu. Długo nie zapomną widoku ze środka
Następny artykułJak nosić ramoneskę? Najlepsze stylizacje ze skórzaną kurtką w roli głównej
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.