Emerytura byłej gwiazdy telewizji, wg portalu se.pl, jest zaskakująco niska. Mimo że kobieta przepracowała na antenie praktycznie całe swoje życie, to obecny stan konta nie pozwala jej na luksusy i drogie zakupy. Ile pieniędzy otrzymuje miesięcznie Krystyna Loska?

Widzowie zapamiętali ją jako kobietę z klasą. Jej stylizacje zawsze były dopięte na ostatni guzik, a makijaż prezentował się perfekcyjnie. Legendarna spikerka do dziś przykłada ogromną wagę do swojego wizerunku, więc ostatnio wybrała się do jednego z centrów handlowych na zakupy. Chyba jednak nie wszystko poszło po jej myśli…

Kim jest Krystyna Loska?

Krystyna Loska to polska spikerka, prezenterka telewizyjna i konferansjerka. Choć na początku lat 60. prowadziła program radiowy, to los zaproponował jej etat lektorki telewizyjnej. Kiedy okazało się, że przed kamerą jest prawdziwą profesjonalistką, została na antenie ponad 30 lat. Swoje teksty zawsze znała na pamięć, patrząc widzom w oczy. Głównie była związana z telewizją TVP, prowadziła też festiwale w Sopocie i Opolu.

Prywatnie jest matką dziennikarki Grażyny Torbickiej, z którą jest w bardzo dobrych stosunkach. Widzowie zapamiętali legendę telewizji jako prawdziwą kobietę z klasą, zawsze przygotowaną, wyglądającą jak milion dolarów, a także z dużym dystansem do siebie i świata. 83-latkę czeka już w tej chwili emerytura, ku zdziwieniu fanów, wyjątkowo niska.

  1. Znaki zodiaku, które onieśmielają facetów. Są silne, piękne i bardzo inteligentne
  2. Masz dziecko? Mało kto o tym wie, ale można dostać ogromne sumy, trzeba zrobić jedną rzecz
  3. Chłopiec został nagrany przez ukrytą kamerę. Pokazała, co robi z kotem sąsiadów

Krystyna Loska: emerytura

Według redakcji Super Expressu, Krystyna Loska była widziana kilka dni temu w galerii handlowej. Kobieta zawsze dba o swój wygląd, chciała więc zapewne uzupełnić swoją szafę o kilka dodatkowych stylizacji. Przechadzała się od jednego sklepu do drugiego, początkowo interesowały ją sukienki, później obuwie, a na koniec odwiedziła butik z bielizną. Finalnie nie zdecydowała się na żaden zakup… Czyżby winna temu była jej niska emerytura?

Po 33 latach kariery, Krystyna Loska podjęła decyzję o przejściu na emeryturę. Jak podaje Super Express, kwota, jaką otrzymuje gwiazda jest niewiarygodnie niska. Legenda telewizji wyznała, że jej emerytura wynosi nieco ponad tysiąc złotych. Dorobić do tej kwoty też nie jest łatwo, a ceny cały czas idą w górę. Czy właśnie z tego powodu opuściła galerię z pustymi rękoma?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

krystyna loska
facebook.com/TVAntenaPL

Legendarna spikerka na zawsze zostanie zapamiętana jako kobieta z klasą.

Krystyna Loska w mlodosci
screen youtube.com@CLIFT96

Na antenie była prawdziwą profesjonalistką. 

emerytura
FOTO ARTUR HOJNY / SE / SOPOT TRZECI DZIEN FESTIWALU TOP OF THE TOP ZORGANIZIWANEGO PRZEZ TELEWIZJE TVN N/Z KRYSTYNA LOSKA 16 / 08 / 2018 SOPOT FESTIWAL TOP OF THE TOP WSZYSTKIE ZDJECIA NA HTTP: //AGENCJA .SE.COM.PL

Aż ciężko w to uwierzyć, jak niska jest jej obecna emerytura.

ZOBACZ TEŻ:

  1. 13-letnia Marta umiera na białaczkę. Jedyną szansą jest niezwykle drogi lek
  2. Z ostatniej chwili: Wszystkie loty natychmiastowo odwołane. Ryanair w końcu podjął decyzję o Włoszech
  3. Hanka Bielicka była kochana przez Polaków. Mało kto wiedział o jej problemach w życiu prywatnym
  4. Pieniądze, jakie zarabiają gwiazdy disco polo nie mieszczą się w głowie. Kwoty są ogromne
  5. Mama była oburzona, gdy zobaczyła, co nauczycielka napisała w zeszycie córki. Pokazała zdjęcie
  6. Myśleli, że unikną zarażenia spożywając popularny produkt. Nie żyją, 27 ofiar śmiertelnych za granicą

źródło: se.pl

Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.