Emerytura Krystyny Loski jest wyjątkowo niska. Po przepracowaniu w telewizji prawie całego jej życia, na konto legendarnej spikerki w ramach wynagrodzenia emerytalnego wpływają naprawdę znikome sumy. Na szczęście gwiazda jest blisko ze swoją córką, która cudownie opiekuje się starszą matką. 

Po 33 latach wielkiej kariery, Krystyna Loska postanowiła, że to już najwyższy czas, aby wreszcie przejść na emeryturę. I chociaż z telewizji odeszła już w 1994 roku, to do dziś fani bardzo często zatrzymują ją na ulicy. Niestety mimo ogromnej sławy legendarna dziennikarka otrzymuje wręcz głodową emeryturę, która gdyby nie pomoc córki, Grażyny Torbickiej nie pozwoliłaby jej na godne życie. 

Emerytura Krystyny Loski 

Ile emerytury ma Krystyna Loska? Według informacji portalu pomponik.pl, legendarna spikerka otrzymuje nieco ponad tysiąc złotych emerytury. 82-latka ma wyjątkowo dobry kontakt ze swoją córką, Grażyną Torbicką. 3 lata temu relacje pań zacieśniły się jeszcze mocniej, co było spowodowane śmiercią małżonka prezenterki, Henryka. Chociaż Krystyna Loska ma spore problemy z sercem, nie bierze pod uwagę możliwości zamieszkania z córką. Jak sama twierdzi, odwiedza często córkę, ale woli być jak najdłużej samodzielna. Mimo to gwiazda może bez wątpienia liczyć na pomoc ze strony córki, która od wielu lat jest jedną z największych polskich gwiazd. 

emerytura
fot.screen Youtube.com, CLIFT96

 

Grażyna Torbicka również stara się nie matkować mamie. Chociaż emerytura to głównie czas odpoczynku, Krystyna Loska jest niezależna, więc wiele obowiązków wypełnia sama. Nawet w kuchni, kobiety nienawidzą współpracy. Różnią się także ich gusty smakowe. Córka woli kuchnię włoską, mama oczywiście śląską. 

Kim jest Krystyna Loska?

Krystyna Loska urodziła się 25 lipca 1937 roku, w Tychach. To polska spikerka, prezenterka telewizyjna i konferansjerka. Kobieta od dziecka marzyła, żeby zostać aktorką. Niestety, na studia wybrać musiała się w tajemnicy, ponieważ jej ojciec nie widział swojej córki na scenie. Mimo że kochał teatr, nie był zachwycony pomysłami Krystyny. 

Na początku lat 60. trafiła do radia, gdzie zaproponowano jej prowadzenie jednego z popularniejszych programów- To idzie młodość. Los chciał, że któregoś dnia wychodząc z pracy, spotkała swojego przyjaciela z liceum, który zaproponował jej stanowisko lektorki telewizyjnej. 

emerytura
fot.screen youtube.com, FAKT24.PL

Przed kamery trafiła, z powodu zastępstwa kolegi. Co ciekawe, Krystyna Loska od samego początku nie miała kompletnie żadnej tremy. Wtedy władze stacji zadecydowały, że kobieta musi zostać z nimi na dłużej. I to okazało się świetnym pomysłem, ponieważ w telewizji spędziła 30 lat! 

Prezenterka znana jest szczególnie ze swojej klasy, swobody, a także luzu, którym zadziwiała wszystkich dookoła. W swoich programach nigdy nie czytała z kartki, co tłumaczyła tym, że uwielbiała patrzeć w oczy jej widzów. Jej pamięć była niesamowicie wyćwiczona.

Dziś, mimo swojego wieku, nadal jest w formie. Emerytura dała jej nowe siły. I chociaż w 2017 roku przeszła zawał, uspokaja swoich fanów, że wszystko jak zawsze, ma pod kontrolą. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

emerytura
wikipedia.org, Sławek

Kobieta mimo, że nie tęskni za telewizją, nadal jest rozpoznawalna na ulicy.

emerytura
fot.screen youtube.com, TVP VOD

Krystyna Loska ma doskonałe relacje ze swoją córką, Grażyną.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Popularna odzieżówka znika z rynku. 5 rzeczy zgarniesz za 25 złotych
  2. Kuba Wojewódzki twierdzi, że został „podwójnie ojcem”. Czy właśnie potwierdził związek z Anną Muchą?
  3. Pozytywna Dominika Gwit pozuje w liściach. Fani: „Jesieniara, wariatka”
  4. Anna Wendzikowska w ogniu krytyki. Gwiazda TVN odpowiedziała w mistrzowskim stylu
  5. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Jej odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg
  6. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda „Walduś z Kiepskich”

źródło: pomponik.pl

Poprzedni artykułNie chciała wydawać pieniędzy na leki dla psa. Posmarowała pupila środkiem do czyszczenia dywanów
Następny artykułBrat Dominiki Gwit to umięśniony przystojniak. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.