Lelum.pl

fot. KAPiF

Emil Stępień wyjaśnił internautce, co myśli o nowym związku Dody. Stanowcza odpowiedź uciszyła internautów

4 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Doda wypoczywa wraz z nowym partnerem, a tymczasem Emil Stępień zabrał głos w sprawie byłej żony. Internautka zadała mu niedyskretne pytanie, pod spodem pojawiła się dyskusja. Producent stracił cierpliwość i jednym wpisem zamknął internautom usta.

Doda wypoczywa wraz z nowym partnerem, a tymczasem Emil Stępień zabrał głos w sprawie byłej żony. Internautka zadała mu niedyskretne pytanie, pod spodem pojawiła się dyskusja. Producent stracił cierpliwość i jednym wpisem zamknął internautom usta.

Emil Stępień i Dorota Rabczewska byli razem przez zaledwie 3 lata, a wieść o rozwodzie była jednym z największych zaskoczeń 2021 roku. A kiedy na jaw zaczęły wychodzić brudy z ich związku, całe media rozpaliły się od spekulacji i dyskusji. I choć wydaje się, że sprawa jest już dawno zamknięta, echa przeszłości znów dały o sobie znać.

Z doniesień, które trafiały do mediów jasno wynikało, że wokalistka i producent nie rozstali się w zbyt zdrowej atmosferze, a wokół ich rozwodu rozrosły się mniejsze i większe afery.

Fanka wypaliła do Emila Stępnia. Poszło o Dodę i jej nowego partnera

Od komplikacji wokół ukończenia prac nad „Dziewczynami z Dubaju”, aż po doniesienia o przemocy psychicznej i traumie, jakiej miała doznać Doda przez zaledwie (lub aż) 3 lata ze Stępniem. Przy okazji dziennikarze mieli natrafić na trop nieczystych biznesów i kontrowersji wokół byłego męża Rabczewskiej.

I kiedy wydawało się już, że atmosfera wokół byłych partnerów zelżała, na antenę weszło „12 kroków do miłości”, gdzie w rozmowie z psychologiem wokalistka niejednokrotnie mierzyła się z demonami własnej przeszłości. Trudno nie dojść do wniosku, że wiele z jej wyznań dotyczyło ostatniego małżeństwa.

Teraz jednak królowa odpoczywa po kolejnym, wielkim sukcesie , jakim było wydanie przełomowej płyty „Aquaria”, a u swojego boku ma nowego ukochanego — co prawda nie stał się nim żaden z kandydatów, jednak płomienne uczucie rozgorzało właśnie w czasie produkcji.

Tymczasem Emil Stępień także zajął się swoim życiem i pasjami. Mimo to, czasem, niczym małe wyrzuty sumienia, pojawiają się na jego profilu komentarze na temat relacji z Dodą. Tak było i tym razem. Jedna z internautek wypaliła „z grubej rury” z pytaniem o myśli samobójcze byłej żony. Nieco bardziej subtelna, lecz wciąż dość ciekawska była kolejna obserwująca:

– Dziś pytanie w stylu prywaty. Jak się Pan czuje po programie „12 kroków do miłości”? Jak się Pan czuje z myślą, że Doda ma nowego partnera? Że jest zakochana? Czy żałuje Pan, że stracił Dodę? – zasypała producenta.

Doda nie zapomni mu tych słów. Emil Stępień skomentował jej nowy związek. Uciszył internautów

Odpowiedź była zaskakująca. Mężczyzna postanowił przyjąć stoicką postawę i stwierdził, że mimo rozwodu, eks wciąż traktuję jak bliską osobę i nie zamierza stawać na jej drodze do szczęścia.

– Szanowna Pani, proszę mi uwierzyć, że mam swoje życie i jestem osoba, która nie poświęca swojej cennej codzienności by śledzić losy innych osób. Czułbym się wówczas wewnętrznie bardzo ubogi. Nie jestem w stanie odpowiedzieć na Pani pytania, gdyż nie oglądałem tego programu. Jeśli Dorota z kimś się związała, to bardzo mnie cieszy jej szczęście. Życzę jej wszystkiego dobrego. To moja byka małżonka, moja rodzina, wiec nigdy nie będę stał w opozycji do jej szczęścia. Błędna jest teza o „utracie”, stad pozostawiam ten passus bez dalszego komentarza – odpowiedział.

Kiedy jednak poniżej kolejna internautka wprost zarzuciła mu chęć wybielenia się i utrzymania wizerunku, zareagował ostro i stanowczo.

Czy Pani spała z nami w łóżku, że jest tak oświecona i w swojej prostocie wyraża takie opinie. Nie jestem święty, ale przepraszam nigdy razem byśmy się tam nie znaleźli. Chętnie bym z Panią poprowadził dyskurs face to face i zaprosił wszystkie te osoby, do których próbuje Pani dotrzeć swoim niegrzecznym wpisem. – Zdaje się, że rzucił rękawicę.

Wyzwanie, nawet jeśli abstrakcyjne, chyba zrobiło wrażenie na internautach. Jedną wypowiedzią natychmiast uciął wszelkie komentarze.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Doda
Doda
Doda

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. „Muszę być przy nim”. Joanna Koroniewska w ostatniej chwili wszystko odwołała. Poinformowała o chorobie dziecka

Źródło: Pomponik

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Żona Mateusza Gesslera ukrywa się przed mediami. Teraz zdjęcie obiegło media, Edyta to prawdziwa piękność
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nowe wieści o stanie zdrowia Marty Kubackiej. "Parametry diametralnie się poprawiają"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nagły apel, Joanna Opozda prosi o pomoc, zwróciła się do wszystkich fanów. "Czasu jest niewiele"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Małgorzata Ostrowska-Królikowska podjęła radykalne kroki. Najpierw oświadczenie, teraz kolejna decyzja
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nie żyje Sylwester Pawłowski. Związek Artystów Scen Polskich przekazał oficjalny komunikat
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Tomasz Komenda walczy ze śmiertelną chorobą? Anna Walter ujawniła przerażające informacje
Czytaj więcej >
Aleksandra Gadzińska

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]