Emilia Komarnicka-Klynstra, znana z seriali „Ranczo” oraz „Na dobre i na złe” musi zmierzyć się z osobistą tragedią. Zmarł jej ukochany dziadek Jaś. Aktorka podzieliła się swoją rozpaczą w poruszającym wpisie.

Komarnicka-Klynstra bierze ostatnio udział w wyzwaniu, do którego zainspirowała na Instagramie swoich fanów. Musiała jednak je przerwać, by mieć przestrzeń na odpowiednie przeżycie żałoby.

Emilia Komarnicka-Klynstra straciła ukochanego dziadka

Komarnicka-Klynstra publikowała ostatnio posty związane z wyzwaniem, do jakiego motywowała też swoich fanów. Przez 21 dni miała wyrażać wdzięczność za różne rzeczy, które spotkały ją w życiu. Ta szczytna akcja musi jednak zostać na razie zawieszona.

Zmarł dziadek aktorki – „Dziadziuś Jasiu”, jak sama o nim pisze. Na Instagramie możemy przeczytać wzruszające pożegnanie:

– Milczę, bo muszę ukoić serce, które pękło – wyznaje Komarnicka-Klynstra i dodaje – Człowiek Anioł, Człowiek o największym sercu, Człowiek zawsze skierowany dla ludzi, nasz wzór, drogowskaz, kręgosłup, nestor rodu – odszedł.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Aktorka czuje się bardzo źle, tym bardziej że akurat przypada święto Dzień Dziadka. „Serce nie jest w stanie tego objąć, umysł zrozumieć” – wyznaje Emilia.

Aktorka dodaje też, że wróci do swoich fanów już niedługo, by kontynuować podjęte wyzwanie, ale musi dać sobie czas, by przeżyć żałobę. Choć i w tym kontekście nawiązała do postów o wdzięczności:

– A jeśli chodzi o wdzięczność – za nic w życiu nie byłam tak wdzięczna Bogu, jak za to, że jestem z jego krwi, genów, doświadczeń, serca – napisała Komarnicka-Klynstra o dziadku.

Zobacz zdjęcie:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez e m i l i a (@emilia_komarnicka_klynstra)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ida Nowakowska nie mogła powstrzymać łez. W TVP na żywo przekazano najsmutniejsze informacje
  2. Pojechali do spalonego domu syna Magdy Gessler. Porażające, co zastali na miejscu
  3. Najrzadsze znaki zodiaku. Jest ich bardzo mało, są naprawdę wyjątkowe