Emilia Krakowska trafiła do szpitala. Popularna aktorka poczuła się bardzo źle – co się stało? Doniesienia o nagłym zasłabnięciu 79-latki poważnie zaniepokoiły jej fanów i dały początek wielu spekulacjom. Czy wiadomo już, kiedy będzie mogła wrócić do domu? Mamy wypowiedź gwiazdy! 

Legendarna gwiazda niespodziewanie poczuła się tak źle, że niezbędna okazała się interwencja lekarska. Co się stało? Jak podaje se.pl, Emilia Krakowska została poddana dokładnym badaniom pod kątem udaru albo zawału serca. Czy aktorkę czeka dłuższy pobyt w łóżku? Znamy ustalenia lekarzy! Ujawniamy, czy bliscy i fani Krakowskiej mają powody do niepokoju. Udało nam się również dotrzeć do wypowiedzi samej aktorki. Ujawniła, kiedy dokładnie planuje powrót do pracy. Raczej nikt nie spodziewał się po niej takich słów. 

Emilia Krakowska trafiła do szpitala?

Jak podaje portal se.pl, Emilia Krakowska była akurat w pracy, kiedy niespodziewanie bardzo źle się poczuła. Gwiazda uczestniczyła akurat w próbie do spektaklu 8 kobiet warszawskiego Och-Teatru. Nie obyło się bez interwencji lekarskiej. 

Portal se.pl ustalił, że aktorka przeszła cały zestaw kompleksowych badań. Specjaliści chcieli ustalić, czy zły stan zdrowia Emilii Krakowskiej może być wynikiem zawału serca lub udaru. Na szczęście okazało się, że chodziło tylko o przepracowanie. Dodatkowo feralnego dnia panował spory upał. 

Lekarze oświadczyli, że aktorka może występować, jednak musi poważnie ograniczyć swoją aktywność zawodową. Ostatecznie Och-Teatr podjął decyzję, że Emilia Krakowska zostanie zastąpiona przez swoją koleżankę po fachu Elżbietę Jarosik.

Jak się czuje Emilia Krakowska?

Emilia Krakowska potwierdziła, że została już wypisana ze szpitala. Gwiazda czuje się całkiem dobrze. Czy planuje rychły powrót na scenę? Okazało się, że 79-latka podjęła decyzję o podjęciu pracy szybciej, niż wszyscy przypuszczali!

— Dziękuję, że pytacie, ale to nie było nic poważnego. Teraz wszystko już jest dobrze. Czuję się naprawdę nieźle, właśnie jestem w pracy — wyjaśniła w rozmowie z portalem plejada.pl

Mimo zaawansowanego wieku gwiazda nadal regularnie występuje zarówno w teatrach, jak i filmach czy serialach. Zaledwie rok temu mogliśmy podziwiać ją w filmie Elizabeth Wojciecha Klimala, pojawiła się też w serialu W rytmie serca

Wygląda na to, że fani Emilii Krakowskiej mogą odetchnąć z ulgą! Złe samopoczucie aktorki wynikało wyłącznie z gorąca i zmęczenia, a nie poważnych problemów zdrowotnych.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

emilia krakowska
fot. filmpolski.pl

Emilia Krakowska trafiła do szpitala z podejrzeniem udaru albo zawału.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułKarolina Wajda przegrała z macochą o spadek. „Zostałam pozbawiona wszystkich praw autorskich do dzieł ojca”
Następny artykułMałgorzata Potocka długo walczyła z depresją. „Całe dnie leżałam w łóżku”
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.