Emilia Stachurska wszystkim zapadła w pamięć jako sprytna, inteligenta mała Zuzia z kultowego już serialu Niania. Jak wygląda i czym dziś się zajmuje ekranowa córka Maksa Skalskiego? Choć niektórym ciężko w to uwierzyć, od emisji ostatniego odcinka polskiej wersji telewizyjnego hitu minęło już niemal osiem lat, a dziewczynka, którą poznaliśmy, jest już dorosłą kobietą. 

Przed serialem Niania zasiadały całe rodziny i próżno szukać osoby, która nie śledziła zabawnych przychód gromady Skalskich, Frani, Karoliny czy Kondzia. Choć większość aktorów do dziś możemy obserwować na mniejszych i większych ekranach, Emilia Stachurska postanowiła odsunąć się od błysku fleszy. Wiemy, co robi dziś serialowa Zuzia. Co więcej, nie jest już taka mała, jaką ją pamiętamy, ma 23 lata!

Co robi Emilia Stachurska?

Emilia Stachurska po raz ostatni na ekranie pojawiła się w nagradzanym dramacie Królewicz Olch, z 2016 roku. Choć produkcje takie jak Niania czy Bokser przyniosły jej rozpoznawalność, a za swoją kreację w filmie Twist & Blood została nominowana w kategorii najlepsza aktorka, wtedy jeszcze nastolatka, zdecydowała się obrać inny kierunek w swoim życiu. 

Ja zawsze szkołę, naukę czy jakąś tam przyszłą karierę stawiałam wyżej niż te przygody z telewizją. Kiedyś rzeczywiście mogę w to pójść, natomiast chce też mieć zawód bardziej stały – powiedziała w 2014, udzielając wywiadu na kanapach studia Dzień Dobry TVN.

  1. Fani TVP i TVN załamani. Sprawdził się najgorszy scenariusz, nie żyje wielka legenda
  2. Przełomowa chwila. Właśnie zapadł wyrok w sprawie, w której Tomasz Komenda został niesłusznie skazany
  3. Agnieszka Woźniak-Starak powiedziała na wizji słowa, po których nagle zapadła cisza. Jedno zdanie uderzyło wszystkich

Emilia Stachurska dziś

Dziś Emilia Stachurska, która większości z nas zapadła w pamięci dzięki roli Zuzi w popularnym serialu Niania, ma już 23 lata, 22 września świętowała urodziny. Czym się zajmuje?

Emila Stachurska chyba faktycznie skupia się wyłącznie na nauce. 23-latka nie prowadzi konta na Instagramie oraz nie pokazuje się na ściankach. W DDTVN przyznała, że myślała o pójściu w kierunku genetyki, inżynierii lub biotechnologii. Mamy nadzieję, że jej się to udało.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

emilia stachurska
Fot. Kadr z serialu „Niania” TVN

Emilia Stachurska w serialu Niania wcieliła się w postać Zuzi. Widzowie ja uwielbiali.

emilia stachurska
fot. kadr z filmu ”Królewicz Olch”

Tak wyglądała w filmie Królewicz Olch.

emilia stachurska
fot. kadr z programu Dzień dobry TVN

Nie ukrywała, że raczej nie wybierze się na studia aktorskie.

emilia stachurska
fot. kadr z programu Dzień dobry TVN

Poznalibyście? 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Koszmar powrócił, Tomasz Komenda nagle pojawił się na sali sądowej. Niewiarygodne, do czego doszło
  2. Polsat alarmuje. Warto się spieszyć. Ostatni tak swobodny dzień dla podróżnych
  3. Właśnie przekazano oficjalny komunikat. Zaktualizowano wszystkie obostrzenia, pilne
  4. Trwa dramatyczna walka z ogniem. Płonie szkoła w południowej Polsce, na miejscu kilkanaście zastępów straży
  5. Martyniuk drży o swoją wnuczkę. Była synowa ujawniła koszmarny plan, dopiero teraz wszystko wyszło na jaw
  6. Powinny znaleźć się w sezonowym menu każdego Polaka. W placku drożdżowym śliwki smakują najlepiej

źródło: viva.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułBarbara Kurdej-Szatan pokazała pierwsze zdjęcia synka. Jest śliczny, ale fanka zwróciła uwagę na jedną rzecz
Następny artykułCzy więźniowie powinni zapracować na swoje wyżywienie?
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.