Emilian Kamiński z żoną obchodzą piękną rocznicę ślubu. Aktor i jego młodsza o 17 lat partnerka są razem już 23 lata. Historia tej miłości nie była łatwa, a partnerka Kamińskiego nie od razu uległa jego zalotom. Jak się poznali? Sprawdź, także inne związki gwiazd w polskim show-biznesie w dużą różnicą wieku.

Związki z różnicą wieku budzą wiele emocji, a w show-biznesie ich nie brakuje. Emilian Kamiński z żoną Justyną Sieńczydło tworzą udane małżeństwo od 23 lat, a partnerka aktora jest od niego 17 lat młodsza. 

Emilian Kamiński z żoną

Emilian Kamiński to popularny polski aktor, właściciel Teatru Kamienica, znany również z roli ojca Madzi z serialu M jak miłość. Mało kto wie, że artysta ma o 17 lat młodszą żonę. Emilian Kamiński z żoną w tym roku obchodzą 23 rocznicę ślubu. Przez tak dużą różnicę wieku ich związek od samego początku budził wiele kontrowersji, a obecna żona aktora nie od razu była przychylna dla swojego adoratora. Jak się poznali? Emilian Kamiński z żoną Justyną Sieńczydło poznali podczas prób do spektaklu Na szkle malowany.

Tygodnik Świat&Ludzie podaje, że aktor od razu zakochał się w Justynie, jednak ta potrzebowała czasu. Emilian Kamiński to prawdziwy romantyk zostawiał w jej garderobie koszyczki z owocami, a pod jej oknem jej mieszkania do niej śpiewał. Dopiero po pewnym czasie Justyna Sieńczydło uległa zalotom aktora. Para pobrała się i doczekała się dwójki synów: 15-letniego Kajetana i 21-letniego Cypriana, a także własnego teatru w centrum Warszawy. Emilian Kamiński z żoną nie specjalnie opowiadają o swoim małżeństwie, jednak tygodnikowi Świat&Ludzie aktorka zdradziła, że podstawą ich udanego związku jest przyjaźń. 

Związki z różnicą wieku

W polskim show-biznesie nie brakuje celebrytów w związkach z dużą różnicą wieku. Janusza Józefowicza i Nataszę Urbańską różni 18 lat, a mimo to od ponad 10 lat tworzą udane małżeństwo. Żona kompozytora Piotra Rubika, Agata jest także od niego 18 lat młodsza. Cezary Pazura poznał swoją wybrankę w pociągu, gdy ona miała zaledwie 19 lat a on już 47. W polskim show-biznesie absolutnymi rekordzistami byli Kamila i Andrzej Łapiccy, których dzieliło aż 60 lat. Patrząc na powyższe związki Emilian Kamiński z żoną nie mają wcale tak dużej różnicy wieku. Co ciekawe, mimo tych różnic wszystkie związki na razie przetrwały. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Emilian Kamiński z żoną
instagram.com@teatr_kamienica

Emilian Kamiński to znany aktor gra także w M jak miłość.