Gwiazda programu Rolnicy. Podlasie w końcu pochwaliła się swoim partnerem. Co więcej, okazuje się, że para spodziewa się dziecka. 

Emilia Korolczuk, gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie bez wątpienia została jedną z ulubionych uczestniczek programu większości widzów. Gdy okazało się, że rolniczka jest w ciąży, internauci chcieli dowiedzieć się, kim jest jej partner, ojciec dziecka. Emilia długo nie chciała zdradzić jego tożsamości, aż do teraz. 

Kim jest partner Emilii Korolczuk z programu Rolnicy. Podlasie

Emilia Korolczuk już w czerwcu zostanie mamą. Jak poinformowała, urodzi córeczkę, której da na imię Laura. Ojcem jej dziecka jest jej partner, o rok starszy Karol

Rolniczka pochwaliła się zdjęciem z ukochanym w czasie świąt wielkanocnych. Ich wspólna fotografia zachwyciła fanów Emilii. 

Okazuje się, że Emilia i Karol znali się jeszcze z czasów dzieciństwa. Chodzili do tej samej szkoły i wspólnie spędzali czas. Później jednak ich drogi się rozeszły. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

To właśnie dzięki programowi ich ścieżki ponownie się połączyły. Karol zobaczył Emilię w telewizji i postanowił odnowić ich znajomość. 

Życie na gospodarstwie 

Jak zdradziła Emilia, Karol przeprowadził się do niej i teraz świetnie sprawdza się w roli gospodarza. Od kiedy gwiazda TVP zaszła w ciążę, Karol przejął większość jej obowiązków. 

Jak widać, oboje świetnie się dogadują, a Karol doskonale odnajduje się w roli rolnika. Już niedługo będzie spełniał się także w roli ojca. 

Para powita na świecie swoją córeczkę już w czerwcu. 

Gratulujemy przyszłym rodzicom i życzymy im dużo szczęścia i spełnienia! 

Zobacz post:

Ranczo cały czas się powiększa ????❤️❤️ Wesołych Świąt!

Opublikowany przez Ranczo Laszki Emilia Korolczuk Niedziela, 4 kwietnia 2021

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Eska.pl, Facebook