Emirates Airline jest jedną z najbardziej znanych i ekskluzywnych linii lotniczych na świecie. Kojarzona jest z luksusem – firma bowiem stara się dostarczać najwyższą jakość usług i komfort dla podróżujących. Dba również o bezpieczeństwo swoich klientów i ich żołądki, serwując zarówno ciepłe, jak i chłodne posiłki o wysokich walorach smakowych. 

Emirates to marka, która dba o każdy szczegół swojego wizerunku. Widać to między innymi na przykładzie stewardess, które mają charakterystyczne, eleganckie uniformy oraz niezmiennie czerwone usta i paznokcie. Na pokładzie tych komfortowych maszyn czekają nas różnorakie udogodnienia. Nic więc dziwnego, że pasażerowie chętnie podróżują linią Emirates, mimo dość wysokich cen.

Co to jest Emirates?

Kto miał okazję podróżować linią Emirates, ten wie, że siedzenia w tych samolotach są wygodne, regulowane i zapewniają pasażerom swobodę i przestrzeń. Na całym pokładzie klienci mają dostęp do sieci Wi-Fi, a na tyłach siedzeń umieszczone są ekrany, na których można oglądać filmy czy seriale. Ponadto oświetlenie jest indywidualnie regulowane, a pasażerowie otrzymują dmuchane poduszki i ciepłe koce na czas podróży.

Jeszcze lepsze atrakcje czekają na szczęśliwców korzystających z pierwszej klasy. Warto wymienić, chociażby SPA z dostępem do prysznica, prywatne kabiny i całkowicie rozkładane fotele.

Diamentowy samolot

Internet obiegło właśnie zdjęcie zjawiskowego, diamentowego samolotu linii Emirates o nazwie Bling 777. Emirates umieściło je na swoim Twitterze, co wywołało niemałe zainteresowanie w sieci. Dubajska firma słynie z przepychu, więc dla wielu internautów taki twór wydawał się prawdopodobny.

To jednak tylko żart

Wysadzana diamentami maszyna okazała się niestety jedynie grafiką Sary Shakeel — pakistańskiej artystki. Dodawanie diamentów, kryształków i brokatu na zdjęcia to jej specjalność. W swoich pracach uwzględnia budynki, przedmioty, ludzi oraz jedzenie.

Artystka ma już ponad 500 tysięcy obserwujących na Instagramie. Kilka lat temu można było o niej usłyszeć przy okazji innych zdjęć, które udostępniła. Sara pokryła kobiece rozstępy brokatem, co nadało im zupełnie nowego, pięknego wymiaru.

Internauci dali się podejść i uwierzyli w istnienie zjawiskowego samolotu. Niektórzy komentujący chcieli nawet zarezerwować sobie lot tą niezwykłą maszyną. Może linie Emirates powinny zastanowić się nad wypuszczeniem diamentowego samolotu?

No cóż, na błyszczący samolot musimy jeszcze poczekać — byłby zapewne przepiękny, a lot nim niewątpliwie kosztowny. A co wy o tym myślicie? Chciałybyście podróżować diamentowym samolotem Emirates? 

EMIRATES ZOBACZ ZDJĘCIA:

emirates
Fot. Instagram.com @sarashakeel

Diamentowy samolot dubajskich linii lotniczych Emirates prezentuje się obłędnie.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułOscary 2019 właśnie straciły prowadzącego! Skandal tuż przed ceremonią
Następny artykułNetflix i świąteczne seriale. Przygotujcie mięciutki kocyk i miskę popcornu
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl