Warzyw i owoców w tak wyuzdanych pozach jeszcze nie widzieliście! Najwyższy czas to zmienić. Erotyczne warzywa to absolutny hit.

Marchewka z męskim narządem rozrodczym czy truskawka z żeńskim to tylko przykłady. Jest tego więcej i prędko tego widoku nie zapomnicie.

Seksowne warzywa zawstydziły gwiazdy porno

Wnioskując po zdjęciach umieszczonych na portalu Buzzfeed truskawka mogłaby wejść w seksualną relację z marchewką. Warzywa-mutanty i ich olbrzymi seksapil bijący z fotografii zostanie z wami na długo. Jeżeli macie w swojej kolekcji zdjęcia o podobnym wydźwięku, oczywiście nie z Wami w roli głównej, a np. przedmiotami, kwiatami itd. dajcie znać w komentarzach;)

Krótka historia mutacji

Twory jak te widniejące na zdjęciach hoduje się w celu wygrania konkursu, wzbudzenia sensacji, a czasem jest to po prostu efekt mutacji zachodzącej w roślinie. Nieważne, jaka jest przyczyna, skutek zwala z nóg! Ciężko spojrzeć na seksualność tak samo po obejrzeniu tych fot. Ten na pierwszym zdjęciu to batat, czyli słodki ziemniak. Panowie, macie konkurencje, batat nie dość, że duży, to jeszcze przepyszny. Jest też źródłem luteiny, która w stopniu znaczącym poprawia nasz wzrok. Smacznie i zdrowo!

Rzodkiewka z kolei oczyszcza organizm z toksyn i przyspiesza metabolizm wątroby. Data jej odkrycia nie jest do końca ustalona. Najwięcej teorii na temat głosi, że pojawiła się już w średniowieczu. Wzmacnia włosy i paznokcie. Same plusy!

Truskawka to prawdziwa bomba witaminowa. Zapobiega anemii, posiada także dużo wapnia. Obniża ciśnienie i poprawia trawienie. Jej erotyczna forma powinna Was zatem Panowie zainteresować. Truskawki są także moczopędne, więc z powodzeniem mogą się nimi zajadać osoby chore na nerki. Warto!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Batat
fot. Buzzfeed.com
Rzodkiewka
fot. Buzzfeed.com
Erotyczne warzywo
fot. Buzzfeed.com
Marchewka
fot. Buzzfeed.com

ZOBACZ TEŻ:

  1. W czasie jazdy prowadził transmisję na żywo na Facebooku. Zabił 9 osób
  2. YouTube wprowadza rewolucyjną funkcję! Upodabnia się do Facebooka
  3. Z OSTATNIEJ CHWILI: Meghan Markle dostała swój herb
  4. Była partnerka upokorzyła Wojewódzkiego! Dziennikarz zmieszany z błotem

źródło: buzzfeed.com

Poprzedni artykułW czasie jazdy prowadził transmisję na żywo na Facebooku. Zabił 9 osób
Następny artykułKożuchowska zagra u Vegi. „Wcieli się w ostrą policjantkę”
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jej największą pasją jest podróżowanie. Kocha dobre jedzenie, filmy i seriale. Jej największym marzeniem jest przejechanie wraz z przyjaciółmi słynnej drogi 66 w Stanach Zjednoczonych. Miłośniczka Disney'a. Uwielbia poszerzać swoje horyzonty i zdobywać wiedzę.