W sieci pojawiła sie nieprawdopodobna informacja. Na oficjalnym profilu Moniki Esmeraldy Godlewskiej opublikowano post z komunikatem, że celebrytka zmarła w wieku 27 lat. Fani nie mogą uwierzyć w przekazywaną treść. 

Na profilu Esmeraldy Godlewskiej pojawił się komunikat o jej śmierci. Nagła wiadomość wywołała wielkie zamieszanie w sieci. Internauci nie dowierzają. 

Esmeralda Godlewska nie żyje? 

Na oficjalnym profilu Esmeraldy Godlewskiej pojawiła się nieprawdopodobna informacja. Z opublikowanego komunikatu wynika, że gwiazda nie żyje. 

 Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 16.04.2021r. zmarła, w wieku 27 lat. 21 Kwietnia Monika obchodziłaby 28 urodziny. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności – czytamy. 

Nie wiadomo jednak, czy informacja jest prawdziwa. 

Fani nie dowierzają 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od zdezorientowanych fanów. Niektórzy są przekonani, że post jest manipulacją i ma zwrócić jedynie uwagę wszystkich. 

Inni zaś podkreślali, że Esmeralda Godlewska mogła mieć problemy. 

– Chce zwrócić uwagę, ponieważ szuka pomocy. Mega ciężka depresja. Rodzino pomóżcie jej  – napisała jedna z internautek. 

-Ta kobieta potrzebuje pomocy i to natychmiast – napisała kolejna. 

Niestety, poza postem z tą niezwykle smutną informacją, nie pojawiły się inne komunikaty dotyczące Esmeraldy Godlewskiej. Miejmy nadzieję, że sytuacja wkrótce zostanie wyjaśniona. 

Zobacz zdjęcie: 

Źródło: Facebook. 

Artykuły polecane przed redakcję Lelum: 

Poprzedni artykułGwiazda telewizji w rozpaczy. Nie żyje jej synek, miał tylko dwa latka
Następny artykułMichał Wiśniewski o związku swojej mamy: „Miłość nie zna granic, szczególnie wieku”
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.