Esmeralda Godlewska wróciła na Instagram i znowu wzbudza kontrowersje. Tym razem za sprawą bardzo niefortunnego retuszu zdjęcia, który całkowicie zniekształcił nie tylko jej twarz, ale i dłoń.

O Esmeraldzie Godlewskiej jest głośno nawet wtedy, kiedy nie jest obecna w internecie. Jakiś czas temu zszokowała wszystkich, publikując w swoich mediach społecznościowych swój nekrolog.

Tuż po tym trafiła do szpitala, w którym leczyła się z uzależnienia od alkoholu i leków. Opowiedziała w mediach o tym, że zaczyna nowy rozdział, chce też odzyskać kontakt z synem (więcej tutaj).

Celebrytka nie zauważyła, że ucięła sobie palec

Esmeralda już nieraz wzbudzała silne emocje swoimi wpisami na Instagramie. Nie tylko przy publikacji własnego nekrologu, ale i wtedy, kiedy oczerniała swoją siostrę.

Tym razem zszokowała wszystkich wyjątkowo silną przeróbką swojego zdjęcia. Selfie jest tak zniekształcone filtrami, że prawdziwe rysy twarzy Godlewskiej są zupełnie nie do rozpoznania.

Co gorsza, retusz sprawił, że jej dłoń wygląda zupełnie karykaturalnie, a jeden z palców całkowicie zniknął i wygląda, jakby został ucięty.

A co Wy sądzicie o tak mocnej ingerencji w fotografię?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Monika Esmeralda Godlewska (@esmeraldagodlewska_official)

Źródło: Instagram, Jastrząb Post

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Grażyna Kohut nie żyje