Eugenia Cooney, bohaterka najnowszego dokumentu Shane’a Dawsona, zdecydowała opowiedzieć przed kamerą o problemie, z którym zmaga się od lat. Film opublikowany przez youtubera w ciągu zaledwie kilku dni doczekał się 24 milionów odsłon!

Urodzona w 1994 roku gwiazda jednego z serwisów społecznościowych od ośmiu lat zamieszcza w sieci lifestyle’owe vlogi. Choć Eugenia opowiada głównie o makijażu, konwentach i zakupach, największą uwagę widzów od zawsze przykuwała jej niepokojąca sylwetka.

Zaburzenia odżywiania

Na początku 2019 roku Cooney poinformowała fanów, że zdecydowała się na leczenie. Dla wielu osób, śledzących jej internetową karierę, była to ogromna ulga. Pod każdym z filmów youtuberki, większość komentarzy nie dotyczyła wcale ich tematyki, ale wagi dziewczyny.

Fanów przerażały jej chude ręce, nogi i wystające kości. Wielu z nich wręcz prosiło ją o to, by skorzystała z pomocy specjalisty i zdecydowała się na terapię.

Eugenia Cooney oczami Shane’a Dawsona

Słynący z dokumentów o Jeffree Starze, Jake’u Paulu i Molly Burke youtuber tym razem postanowił poświęcić ponad godzinny materiał właśnie Eugenii. Dziewczyna zdecydowała się opowiedzieć o zarzucanych jej problemach z odżywianiem.

Dodała, że faktycznie, czasem zdarzało się jej zapomnieć zjeść. Wspomniała również o swoich przyjaciołach, którzy ponoć wielokrotnie próbowali podejmować za nią decyzję. 

Odzew ze strony przyjaciół

Jakiś czas później na tej samej platformie pojawił się film autorstwa Jaclyn Glenn (przyjaciółka Eugenii), która odparła zarzuty Cooney.

Dziewczyna podkreśliła, że to wyłącznie dzięki niej i innym znajomym, youtuberka udała się na leczenie w zamkniętym ośrodku. Jaclyn wspomniała również o matce Eugenii, która ma sterować jej życiem, pozbawiając młodą twórczynię decyzyjności.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Eugenia Cooney
youtube.com

Eugenia Cooney, znana youtuberka, jest bohaterką najnowszego dokumentu Shane’a Dawsona. 

Eugenia Cooney
instagram.com @eugeniacooney

Dziewczynie, która od ośmiu lat zamieszcza materiały w znanym serwisie społecznościowym, zarzucano problemy z odżywianiem.

Eugenia Cooney
instagram.com @eugeniacooney

Cooney przyznała, że w lutym tego roku udała się na leczenie do zamkniętego ośrodka. Podkreśla, że czuje się coraz lepiej i powoli wraca do zdrowia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Katarzyna Skrzynecka schudła 10 kg w ciągu zaledwie 5 tygodni. Wiemy, jak to zrobiła
  2. Justyna Żyła w szczerym wyznaniu. „Rozpad mojej rodziny to było dla mnie najcięższe przeżycie”
  3. Katarzyna Cichopek pokazała dzieci! Helena i Adam są już naprawdę duzi
  4. 44-letnia piosenkarka jest w ciąży! „To moje pierwsze dziecko”
  5. W ciele kotki znajdował się przedmiot. Zdjęcie rentgenowskie wykazało przeraźliwą prawdę

 

Poprzedni artykułKatarzyna Skrzynecka schudła 10 kg w ciągu zaledwie 5 tygodni. Wiemy, jak to zrobiła
Następny artykułKatarzyna Bujakiewicz z mężem poznali się wiele lat temu. Dopiero niedawno wzięli sekretny ślub
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.