Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Eurowizja. Jurorzy ocenili Rafała Brzozowskiego. Jak wypadł?
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 20.05.2021 16:13

Eurowizja. Jurorzy ocenili Rafała Brzozowskiego. Jak wypadł?

Rafał Brzozowski
fot. Instagram.com / eurowizjaorg

Rafał Brzozowski jest już po próbie jurorskiej na Eurowizji. Wiadomo, na jakim uplasował się miejscu. Czy ma szansę na awans do finału?

Rafał Brzozowski jest tegorocznym reprezentantem Polski na Eurowizji. Jego start komentowany był przez wiele osób zarówno pozytywnie, jak i negatywnie. Jak zatem oceniają jego występy jurorzy?

Rafał Brzozowski na Eurowizji

Chociaż Brzozowski spotkał się z ogromną krytyką, gdy stacja TVP poinformowała, że to właśnie on będzie reprezentował nasz kraj na Eurowizji, otrzymał wiele dobrych opinii od niektórych gwiazd.

Z dużym uznaniem wypowiadała się na jego temat sama Edyta Górniak, która wsparła go przed wyjazdem kilkoma lekcjami, jakich udzieliła mu w czasie weekendu majowego.

Kiedy kilka dni temu Polskę obiegła wiadomość, że w ekipie Brzozowskiego u jednej z osób potwierdzono obecność koronawirusa, fani wokalisty wstrzymali oddech. Występ Rafała w półfinale stanął pod znakiem zapytania.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


Na szczęście muzyk poinformował, że dalsze wyniki badań nie wykazały obecności COVID-19. Cały polski zespół mógł więc wrócić do pracy, a sam Rafał dostał zielone światło do występu na scenie w czwartkowym półfinale.

Jak ocenili Brzozowskiego jurorzy?

Okazuje się, że piosenkarz właśnie odbył próby jurorskie przed wieczornym półfinałem. Jak ocenili go jurorzy? I na którym miejscu uplasował się w ogólnej klasyfikacji?

Brzozowski zajął 14. miejsce. Jury, jak donoszą media, doceniło jednak starania wokalisty, a szczególnie pracę, jaką włożył w przygotowanie się do choreografii. To właśnie układ taneczny zrobił na komisji największe wrażenie.

Cóż, niestety, jeśli we właściwym półfinale Rafał również uplasuje się na 14 pozycji, nie będzie miał szans na awans do finału.

Pozostaje nam trzymać kciuki za naszego reprezentanta. Miejmy nadzieję, że wieczorny występ przyniesie wokaliście o wiele więcej szczęścia, a zarówno jurorzy, jak i widzowie będą zachwyceni.

Artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

  1. Grób Mieczysława Voita w złym stanie. Uwielbiany aktor zmarł ponad 30 lat temu
  2. Wakacyjna przerwa w ,,M jak miłość”. Dramatyczne sceny z udziałem Mateusza
  3. Przed chwilą ogłoszono, co z występem Rafała Brzozowskiego na Eurowizji

Źródło: Pudelek.pl