Eva Longoria w bikini wywołała niemałą burzę w mediach. Gwiazda ledwo co powitała na świecie dziecko, a już wygląda obłędnie. Jak zdołała powrócić do formy i odzyskać figurę w tak krótkim czasie? Znamy jej sposób na szczupłą sylwetkę!

Gwiazda kultowego serialu Gotowe na wszystko zrobiła niemałą niespodziankę swoim fanom na całym świecie. Co tak bardzo ich zaskoczyło? Eva Longoria w bikini wygląda tak, jakby niedawno wcale nie została po raz pierwszy mamą. To zdjęcie wbije was w fotel. Mamy dowód, że wcale nie musiała uciekać się do korzystania z programu photoshop!

Eva Longoria w bikini: jak wygląda po porodzie?

Eva Longoria już kilka razy stawała przed ołtarzem, jednak długo nie udawało jej się odnaleźć tego jedynego. W 2016 roku gwiazda poślubiła wybranka numer trzy – José Antonio Bastóna. Niecałe dwa lata po ślubie para powitała na świecie syna. Chłopcu nadano imiona Santiago Enrique.

Chociaż od porodu minęło zaledwie dziesięć miesięcy, Eva Longoria w bikini wygląda naprawdę szczupło i zgrabnie. Fani wręcz nie mogli uwierzyć, że zdjęcie nie zostało poddane żadnej obróbce. Z tego powodu gwiazda serialu Gotowe na wszystko zdecydowała się na opublikowanie na Instagramie kolejnego materiału – filmiku, na którym wyraźnie widać, że ani jej płaski brzuch, ani szczupłe uda nie są efektem pracy grafika komputerowego! 

Jak Eva Longoria schudła po ciąży?

Jak podaje portal ofeminin.pl, Eva Longoria w bikini prezentuje się tak znakomicie, dzięki miesiącom ciężkiej pracy nad swoim ciałem i stosowania diety. Jednak gwiazda nie przystąpiła do działania od razu po porodzie!

Eva Longoria odczekała pół roku, zanim zaczęła wracać do dawnej sylwetki. Zamierzała dać sobie czas na regenerację i odpoczynek po dziewięciu miesiącach noszenia pod sercem malucha. Kiedy nadszedł grudzień i poczuła, że czuje się już na siłach powrócić do aktywnego trybu życia, szybko przystąpiła do działania. 

Wśród aktywności, jakie podejmuje Longoria, są m.in. pilates, joga i jogging. Gwiazda nie stroni także od treningów na siłowni. Ponieważ aktorka żyje na wysokich obrotach, zwróciła się do specjalisty o pomoc w ułożeniu właściwej diety

Spodziewaliście się, że Eva Longoria w bikini prezentuje się aż tak dobrze? Nie do wiary, że wygląda tak w niecały rok po urodzeniu dziecka!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

eva longoria w bikini
fot. instagram.com @evalongoria

Eva Longoria w bikini wygląda obłędnie. Zupełnie nie widać, że niedawno została mamą.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułDaria Widawska spędziła w szpitalu kilka miesięcy. Do dziś nie wie, na co chorowała
Następny artykułGwiazda ”Gry o Tron” wzięła sekretny ślub. Para zaskoczyła wszystkich
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.