Ewa Bem jakiś czas temu postanowiła zniknąć z polskiej sceny muzycznej. Wszystko za sprawą śmierci córki Pameli, która w 2017 roku zmarła wskutek ciężkiej choroby. Jak dzisiaj wygląda życie artystki?

Po utracie dziecka Ewa Bem zamknęła się w domowym zaciszu i całkowicie zrezygnowała ze świata show-biznesu. Zaprzestała koncertów i udziału w życiu publicznym. Pochłonęło ją zupełnie inne zajęcie.

Życie rodzinne Ewy Bem

Jej córka z pierwszego małżeństwa Pamela, osierociła dwoje małych dzieci — synka i córeczkę. To właśnie one pochłonęły całe zainteresowanie piosenkarki i pozwoliły na ucieczkę od codziennych trosk i zmartwień.

Artystka znakomicie spełnia się w roli babci i teściowej. Jest wielkim wsparciem dla zięcia, któremu pomaga wychowywać małe pociechy. Sama również otrzymała ogromną pomoc od swojego męża i wydawcy Ryszarda Sibilskiego. To wszystko pozwoliło piosenkarce poczuć na nowo chęć bycia na scenie i inspirowania innych swoją muzyką i śpiewem. Czyżby zapowiadał się wielki powrót?

  1. Kolejna wizja Krzysztofa Jackowskiego się spełniła? Ciarki przechodzą na samą myśl, co będzie następne?
  2. Kontrowersje związane z wpisem ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego. Natychmiastowa reakcja biskupa tarnowskiego, sytuacja, jakiej nie było

Rola i wsparcie męża

Gwiazda docenia ogromne wsparcie ze strony męża oraz to, jak szybko i skutecznie potrafi postawić na nogi. Para darzy siebie wzajemnym zaufaniem, dzięki czemu stanowią bardzo dobrany duet.

Ewa Bem i Ryszard Sibilski w tym roku obchodzą 40-lecie związku. W oficjalnym małżeństwie są już razem 26 lat. Artystka chce uczcić to w szczególny i wyjątkowy sposób. Jest to dla niej dobra okazja, żeby podziękować swojemu ukochanemu za wszystko, co dla niej zrobił.

Czekacie na powrót Ewy Bem na scenę?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ewa bem
fot. Cezary Piwowarski, Ewa Bem podczas Koncertu Jubileuszowego Jana Ptaszyna Wróblewskiego w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie, pl.wikipedia.org, https://commons.wikimedia.org/wiki/User:Cezary_p/Image_gallery#/media/File:Ewa_Bem_2017.jpg

Piosenkarka myśli o powrocie na scenę.

Ewa Bem
fot. EASTNEWS
Ewa Bem- EA
@EAST NEWS

Kobiecie bardzo trudno było się pogodzić ze stratą córki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Już w poniedziałek zostanie podjęta decyzja. Niepokojące doniesienia dla wszystkich mających w planach podróże
  2. 5-letnia dziewczynka spotkała 14 owczarków niemieckich. Ojciec nagrał całe zdarzenie
  3. Uczniowie mogą się zdziwić, MEN planuje 3 warianty nauczania. Powstał specjalny dokument
  4. Już niedługo może ucierpieć nasz portfel. Decyzja zapadła, czekają ogromne kary
  5. Gwiazda „Klanu” niczego nie ukryła, w całej okazałości pokazała nową kuchnię. Mąż odnalazł się jak ryba w wodzie

Źródło: pomponik.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułSylwia Bomba kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Mamy zdjęcia sprzed metamorfozy, ciężko uwierzyć
Następny artykułPremier podjął decyzję. Wszystko stanie się jeszcze dzisiaj
Natalia Andrejuk - redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Doprowadziła ją tutaj chęć rozwoju i ciągłej nauki. Interesuje się literaturą, polityką oraz twórczością Taco Hemingwaya. W wolnym czasie- wielka fanka gier komputerowych, szczególne tych online.