Ewa Bem: córka gwiazdy przez lata zmagała się ze śmiertelną chorobą. Jej nagła śmierć sprawiła, że piosenkarka z rozpaczy przerwała karierę. Pamela Bem-Niedziałek odeszła dwa lata temu i osierociła dwójkę dzieci. Jej śmierć znacznie wpłynęła na życie znanej piosenkarki – do tego stopnia, że z rozpaczy po śmierci swej córki przerwała swoją karierę.

W życiu osób publicznych nie brakuje osobistych dramatów. Sławy, podobnie jak my zmagają się z utratą bliskich, tyle że w ich przypadku obserwuje to cały świat. Tak też stało się ze znaną wokalistką. Ewa Bem: córka gwiazdy odeszła w wyjątkowo straszny sposób. Śmierć ukochanego dziecka sprawiła, że piosenkarka zakończyła karierę.

Ewa Bem: córka gwiazdy zmarła w wieku 39 lat

Ewa Bem jest jedną z najbardziej podziwianych polskich wokalistek. Występująca na całym świecie piosenkarka jazzowa w zeszłym roku zrezygnowała jednak z kariery. 67-latka miała ku temu osobisty powód, który jest naprawdę przygnębiający. W 2017 roku odeszła jej ukochana starsza córka. Pamela Bem-Niedziałek miała tylko 39 lat, gdy zmarła. Jej matka nie mogła pogodzić się ze stratą dziecka, a żałoba doprowadziła do oficjalnego zakończenia jej kariery.

Na co była chora Pamela Bem-Niedziałek?

Pamela była owocem związku Ewy Bem z gitarzystą, Tadeuszem Gogoszem. Jako mała dziewczynka wychowywana była jednak przez matkę i jej męża, Ryszarda Sibilskiego. Pamela przyszywanego ojca traktowała jak własnego, była bardzo blisko z obojgiem rodziców. W 2015 do rodziny dotarła wstrząsająca informacja: u ukochanej córki został wykryty glejak, groźny rak mózgu. Jakby sytuacja nie była dość ciężka, Pamela Bem-Niedziałek spodziewała się w tym czasie drugiego dziecka. Aby poddać się leczeniu, musiała przedwcześnie urodzić córkę. Basia przyszła na świat poprzez cesarskie cięcie w 6 miesiącu ciąży.

– Maleństwo trafiło do inkubatora, jej mama została poddana operacji i leczeniu. Od rozpoczęcia terapii minął rok. Przez ten czas dziewczynę wspierała nie tylko ukochana mama, ale także mąż, dziennikarz ekonomiczny TVN24 Biznes i Świat Jan Niedziałek – napisano w magazynie Dobry Tydzień.

Matka dwojga dzieci, prezenterka, wydawczyni i producentka odeszła jednak w październiku 2017 roku. Cała rodzina pogrążyła się w rozpaczy. Ewa Bem: córka była z piosenkarką bardzo blisko. Pogrążona w żałobie gwiazda przerwała karierę i zajęła się wnukami.

Ewa Bem kończy karierę?

Obecna na scenie przez kilka dekad, piosenkarka nie mogła poradzić sobie z odejściem ukochanego dziecka. W listopadzie 2017 roku odwołała wszystkie nadchodzące występy. Wróciła na chwilę, w kwietniu 2018 roku. Ostatecznie w czerwcu nastąpiło ostateczne zakończenie kariery.

– Nie mam w planach powrotu na scenę, na której i tak jest duży tłok. Proszę okazać zrozumienie – napisała piosenkarka.

Ewa Bem po śmierci córki zniknęła z życia publicznego i udziela wsparcie swojemu zięciowi, dziennikarzowi Janowi Niedziałkowi. Tragiczna historia sprawiła, że wokalistka nie chce już skupiać się na karierze. Na szczęście cała rodzina bardzo się wspiera i wspólnie radzi sobie z żałobą po stracie młodej Pameli.

ZOBACZ ZDJĘCIA EWY BEM Z CÓRKĄ:

ewa bem: córka
youtube.com

Matka była bardzo blisko ze swoimi córkami.

ewa bem: córka
youtube.com

Ewa Bem po śmierci córki poprosiła o zrozumienie w kwestii przerwania kariery.

ewa bem: córka
youtube.com

Piosenkarka ma dwie córki: Pamela Bem-Niedziałek była pierwszym dzieckiem artystki.

ewa bem: córka
youtube.com

Tragiczna śmierć dziennikarki doprowadziła do zakończenia kariery matki.

ewa bem: córka
tvn24.pl

Pamela Bem-Niedziałek miała tylko 39 lat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Anna Jantar i Jarosław Kukulski nie byli szczęśliwi? On zdradzał ją z jej największą rywalką
  2. Gdzie mieszka Katarzyna Skrzynecka? Dom gwiazdy to przytulne rodzinne gniazdko
  3. Zarobki Agnieszki Radwańskiej powalają! Jest multimilionerką
  4. Siostra Michała szpaka prosi o pomoc. Gwiazdor potrzebuje teraz wsparcia fanów

źródła: viva.pl, jastrzabpost.pl, gala.pl

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.