Ewa Bem odważyła się na ważny krok po nieoczekiwanej śmierci swojej starszej córki. Ceniona przez wielu piosenkarka postanowiła jednak zmierzyć się z przeszłością, wyjeżdżając w pewne malownicze miejsce. Czy wyjazd da jej ukojenie? 

Ewa Bem jest nie tylko cenioną piosenkarka, ale przede wszystkim mamą dwójki dzieci. Choć Pamela zginęła tragicznie, Bem wciąż może liczyć na swoją młodszą pociechę, z którą razem próbują przywyknąć do normalnego życia. Na szczęście mają bezpieczną ostoję, do której mogą zawsze pojechać i ukoić nerwy.

Gdzie Ewa Bem pojechała po śmierci córki? 

Ewa Bem pojechała do swojej mazurskiej przystani, która mieści się w Szczytnie. To właśnie nad brzegiem pięknego jeziora postanowiła wybudować swój domek letniskowy, do którego chętnie przyjeżdżała również jej tragicznie zmarła córka, Pamela Niedziałek-Bem.

Przyjaciel domu piosenkarki wspomina na łamach portalu Pomponik.pl o tym, że cała rodzina chętnie wypoczywała co roku w tych okolicach, a córkami piosenkarka dogadywała się doskonale. Po śmierci Pameli nie miała jednak siły przyjeżdżać do domu pełnym wspomnieniem. 

Ewa Bem na wakacjach 

Ewa Bem postanowiła spróbować ukoić swoje nerwy i na nowo odkryć uroki mazurskiej przystani. Domek z pewnością wymaga natychmiastowego remontu, ale będzie mogła liczyć na wsparcie swojej rodziny podczas remontu- w tym córki Gabrysi Sibilskiej.

Artystka także może liczyć na obecność wnuków, które bardzo potrzebują zmiany otoczenia. Pamela Bem-Niedziałek osierociła dwójkę dzieci, które są oczkiem w głowie słynnej piosenkarki. W mazurskiej scenerii na pewno pomogą swojej babci w odzyskaniu sensu życia.

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

Ewa Bem
Fot.: mmasatoshii/ Instagram 

Ewa Bem jest bardzo popularna również wśród młodszej widowni. Piosenkarka ceniona jest w całej Polsce. 

1
2
3
4
Poprzedni artykułPit Bull chodzi na paluszkach, żeby nie obudzić swojego kociego przyjaciela. To wideo to hit!
Następny artykułMaja Ostaszewska z partnerem! Gwiazda w końcu pokazała przystojnego ukochanego „14 lat razem”
Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.