Ewa Bem odważyła się na ważny krok po nieoczekiwanej śmierci swojej starszej córki. Ceniona przez wielu piosenkarka postanowiła jednak zmierzyć się z przeszłością, wyjeżdżając w pewne malownicze miejsce. Czy wyjazd da jej ukojenie? 

Ewa Bem jest nie tylko cenioną piosenkarka, ale przede wszystkim mamą dwójki dzieci. Choć Pamela zginęła tragicznie, Bem wciąż może liczyć na swoją młodszą pociechę, z którą razem próbują przywyknąć do normalnego życia. Na szczęście mają bezpieczną ostoję, do której mogą zawsze pojechać i ukoić nerwy.

Gdzie Ewa Bem pojechała po śmierci córki? 

Ewa Bem pojechała do swojej mazurskiej przystani, która mieści się w Szczytnie. To właśnie nad brzegiem pięknego jeziora postanowiła wybudować swój domek letniskowy, do którego chętnie przyjeżdżała również jej tragicznie zmarła córka, Pamela Niedziałek-Bem.

Przyjaciel domu piosenkarki wspomina na łamach portalu Pomponik.pl o tym, że cała rodzina chętnie wypoczywała co roku w tych okolicach, a córkami piosenkarka dogadywała się doskonale. Po śmierci Pameli nie miała jednak siły przyjeżdżać do domu pełnym wspomnieniem. 

Ewa Bem na wakacjach 

Ewa Bem postanowiła spróbować ukoić swoje nerwy i na nowo odkryć uroki mazurskiej przystani. Domek z pewnością wymaga natychmiastowego remontu, ale będzie mogła liczyć na wsparcie swojej rodziny podczas remontu- w tym córki Gabrysi Sibilskiej.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Artystka także może liczyć na obecność wnuków, które bardzo potrzebują zmiany otoczenia. Pamela Bem-Niedziałek osierociła dwójkę dzieci, które są oczkiem w głowie słynnej piosenkarki. W mazurskiej scenerii na pewno pomogą swojej babci w odzyskaniu sensu życia.

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

Ewa Bem
Fot.: mmasatoshii/ Instagram 

Ewa Bem jest bardzo popularna również wśród młodszej widowni. Piosenkarka ceniona jest w całej Polsce. 

 

Ewa Bem
Fot.: polishwithlove/ Instagram 

Ewa Bem za młodu i obecnie jest wielką gwiazdą. Słynęła nie tylko z niezwykłego głosu, ale równie świetnego wyglądu.

 

Ewa Bem
Fot.: my_i_gwiazdy/ Instagram 

Ewie Bem miłości dostarczają jej fani. Gwiazda miała ostatnio bardzo poważne problemy osobiste, z którymi sama nie mogłaby się uporać.

 

Ewa Bem
youtube.com 

Córka Ewy Bem odeszła po bardzo długiej i wyczerpującej chorobie. Pamela Bem zmarła na nowotwór mózgu w wieku 39, zostawiając dwójkę dzieci.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Można się rozpłakać. Dominika Tajner-Wiśniewska pokazała wzruszające zdjęcie syna 
  2.  Kot zobaczył zdjęcie właściciela, który nie żyje od wielu lat. Jego reakcja chwyta za serce
  3. Paweł Domagała z żoną na kanapie DDTVN. Zdradzili szczegóły swojego związku  
  4. Ogromne zaskoczenie w Dzień Dobry TVN! Gwiazda jest w ciąży, znamy termin porodu  
  5. RMF: Nie żyje znana modelka. Zginęła ratując swoje psy

źródła: pomponik.pl

Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.