Ewa Bilan-Stoch prywatnie jest żoną Kamila Stocha. Kobieta bardzo wspiera męża w przygotowaniach do zawodów i karierze sportowej. Ostatnio pojawiła się informacja, czym zajmuje się ukochana skoczka. Na co dzień Ewa pracuje jako fotograf.

Wielu mogłoby pomyśleć, że Ewa Bilan-Stoch pracuje jako menagerka męża i niczym innym się nie zajmuje. Otóż kobieta ma własne pasje, które rozwija.

Ewa Bilan-Stoch – praca

Ewa Bilan-Stoch to artystyczna dusza. Na co dzień żona skoczka zajmuje się fotografią. Kobieta ma na swoim koncie kilka wystaw poświęconych skokom narciarskim. Żona skoczka uwiecznia też egzotyczne podróże z Kamilem Stochem.

Ewa Bilan-Stoch rozwija się na wielu płaszczyznach. Żona sportowca ma też doświadczenie przed kamerą. Swego czasu prowadziła program o sportach zimowych na antenie Eurosportu. Poza tym Ewa startowała też w wyborach miss.

Ewa Bilan-Stoch bardzo wspiera swojego męża. Kiedy tylko może jeździ z nim na zawody, fotografuje i dodaje otuchy. Kobieta bardzo spełnia się w tym, co robi. Artystyczna praca to spełnienie jej marzeń. Poza tym ma sporo zleceń, co pozwala jej na fajne zarobki.

Związek Ewy Bilan-Stoch i Kamila Stocha

Para jest ze sobą od wielu lat. Sami podkreślali, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Od lat są bardzo szczęśliwi, choć nie brylują na ściankach i nie opowiadają naokoło o swojej miłości. Para na co dzień mieszka w górach, z dala od stolicy.

Zazwyczaj odmawiają wspólnych wywiadów i zwierzeń z życia prywatnego. Oboje spełniają się zawodowo i podkreślają, że są dla siebie bardzo ważni.

Zakochanych połączył przypadek. Ewa jako początkująca fotoreporterka wybrała się do Planicy na konkurs skoków. To właśnie tam w zakochanych uderzyła strzała amora i są sobie bliscy do dzisiaj.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Redaktor prowadząca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa na warszawskim Uniwersytecie SWPS. Z mediami związana od ponad 7 lat. Karierę zaczynała w portalu o tematyce kobiecej, później związała się z wydawnictwem Edipresse, do którego należy m.in. Party.pl. Ostatnie lata związana z Wirtualną Polską, gdzie pisała teksty o tematyce show-biznesowej, a także reportaże społeczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: patrycjaceglinska@gmail.com