Ewa Błaszczyk codziennie mierzy się z dużą ilością obowiązków. Zajmuje się prowadzeniem fundacji Akogo i nowym projektem – budową ośrodka Budzik na warszawskim Bródnie. Oprócz tego zajmuje się swoją córką w śpiączce, jednak aktorka w rozmowie z Na żywo przyznała, że opiekuje się nie tylko Olą.

Córka Ewy Błaszczyk od 20 lat znajduje się w śpiączce. Aktorka codziennie pielęgnuje Olę, oprócz tego zajmuje się prowadzeniem fundacji dla osób w śpiączce Akogo. Gwiazda jest bardzo aktywna i zajęta. Ostatnio wyjawiła, że opiekuje się jeszcze jedną bliską osobą.

Ewa Błaszczyk w trudnej codzienności

Aktorka w rozmowie z Na żywo przyznała, że jest teraz w bardzo trudnej sytuacji. Codziennie zajmuje się swoją córką Olą, a panująca epidemia koronawirusa bardzo ją stresuje. Jak twierdzi aktorka, osoby w śpiączce są szczególnie narażone na ciężki przebieg COVID-19, ponieważ mają bardzo słabą odporność.

Nie jest to jednak jedyne zmartwienie gwiazdy. Od jakiegoś czasu w szpitalu na Mokotowie znajduje się mama Ewy Błaszczyk, która ma 89 lat. Aktorka codziennie ją odwiedza, ale także z uwagi na wiek rodzicielki bardzo boi się zakażenia koronawirusem. 

  1. Rodzice mogą dostać nawet 300 złotych na dziecko. Można już składać wnioski, warto się pospieszyć
  2. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Na COVID-19 zachorowali klienci Lidla
  3. Małopolskie: Kobieta zemdlała podczas mszy. Niestety, potwierdziły się najgorsze obawy

Ewa Błaszczyk: córka Marianna

Na szczęście w tym trudnym czasie aktorka może liczyć na pomoc swojej drugiej córki Marianny. W rozmowie z Na żywo Marianna Janczarska przyznała, że stara się odciążyć swoją mamę:

– Tak ustaliłyśmy, że w tych najtrudniejszych miesiącach epidemii tylko jedna z nas będzie odwiedzała Olę i babcię. Ja staram się odciążyć mamę w fundacji. To wyszło bardzo naturalnie – przyznaje 26-latka.

Marianna bardzo pomaga swojej mamie także na co dzień w prowadzeniu fundacji. Ponieważ uczestniczy w projekcie od najmłodszych lat, uważa, że przejmie pieczę nad fundacją w przyszłości:

Wiem, że kiedyś mojej mamy zabraknie i nie ma innej osoby, która by się tym bezinteresownie zajęła – powiedziała w rozmowie z Na żywo Marianna Janczarska.

W jednym z wywiadów 26-latka wyznała prawdę o trudności swoich codziennych obowiązków, oraz o swojej ważnej funkcji w fundacji Akogo.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

EWA BŁASZCZYK
PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS 03.04.2014 Kobieta Roku 2013

Na szczęście aktorka może liczyć na pomoc córki Marianny.

ewa błaszczyk
Fot. Jan Bielecki/East News

Aktorka przyznała, że opiekuje się także swoją schorowaną mamą.

ewa błaszczyk
fot.facebook.com/ewa błaszczyk

Ola zapadła na śpiączkę w wieku 6 lat. Dziewczynka zakrztusiła się podczas połykania tabletki. Od tego momentu jej mama robi wszystko by jej córka i inni podopieczni fundacji się wybudzili.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sądzili, że trafili na pusty magazyn. W środku zobaczyli setki oczu błagających o pomoc
  2. Dwa wypadki na lotnisku w Polsce, służby ruszyły do akcji. Wszystko działo się błyskawicznie
  3. Bon turystyczny 500+ dla emerytów? Nowy postulat trafił już do Senatu
  4. Elżbieta Dmoch była niezapomnianą wokalistką. Trudno uwierzyć, dlaczego rzuciła karierę, co dziś robi?
  5. 3 najrzadsze znaki zodiaku na świecie. Niesamowite, że jest ich tak mało
  6. Ministerstwo Zdrowia właśnie podjęło decyzję. Zmienią się znacząco zasady

źródło: pomponik.pl, Na żywo

 

 

Poprzedni artykułNiby zwykłe zdjęcie z porodówki. Kryje się za nim ogromna tragedia rodziny
Następny artykułOjciec spojrzał na nowo narodzoną córkę i nie wytrzymał. Porzucił ją przez jej wygląd
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.