Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Są najnowsze wieści o stanie zdrowia córki Ewy Błaszczyk. Aktorka zdradziła szczegóły
Karol Osiński
Karol Osiński 08.03.2021 16:29

Są najnowsze wieści o stanie zdrowia córki Ewy Błaszczyk. Aktorka zdradziła szczegóły

Ewa Błaszczyk
fot. Jan Bielecki/East News

W najnowszym wywiadzie dla magazynu Uroda Życia Ewa Błaszczyk opowiedziała o stanie zdrowia, w jakim znajduje się jej córka, Ola. Na całe szczęście wszystko zmierza ku poprawie, a aktorka jest spokojniejsza niż wcześniej. To prawie 21 lat odkąd pociecha artystki znajduje się w śpiączce.

Odkąd jej córka uległa przykremu incydentowi, który w konsekwencji spowodował zapadnięcie w śpiączkę, Ewa Błaszczyk robi wszystko by pomóc ukochanej pociesze, a także innym dzieciom borykającym się z problemami neurologicznymi.

Ewa Błaszczyk – córka

Przełom XX i XXI wieku był jednym z najgorszych momentów w życiu Ewy Błaszczyk. 11 maja 2000 roku, dokładnie 100 dni po tym, jak zmarł jej mąż, Jacek Janczarski, córka aktorki, Ola Janczarska zakrztusiła się tabletką, co spowodowało u niej obrzęk mózgu, a w konsekwencji śpiączkę.

Aktorka od wielu stara się, aby jej córka się obudziła. Włącza się również w wiele akcji, aby pomóc innym dzieciom. To bardzo szlachetne ze strony celebrytki.

W 2002 roku Ewa i jej przyjaciel ksiądz Wojcieche Drozdowicz, założyła fundację Akogo. Po 10 latach klinikę Budzik dla dzieci po ciężkich urazach mózgu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Wa Błaszczyk nieustannie poszukuje pomocy dla córki. Działa również w poszukiwaniu innowacyjnych metod leczenia na całym świecie.

Smutek w sercu matki

Parę lat temu ukochana córka aktorki przeszła poważny zabieg wszczepienia stymulatora mózgu. Zabieg przeprowadzony był pod nadzorem japońskich ekspertów, natomiast wykonali go polscy lekarze.

U dziewczynki poprawiło się ukrwienie mózgu, pewne czynności już niedługo przejdzie operację wszczepienia komórek macierzystych do mózgu.

Aktorka szczerze powiedziała, że od wielu lat żyje w stresie. Stara się nie poddawać, ponieważ zdrowie i życie jej córki jest najważniejsze.

Kobieta ma nadzieję, że w przyszłości wydarzy się jeszcze wiele dobrych rzeczy.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Wp.pl