Ewa Błaszczyk: mąż aktorki niespodziewanie zmarł kilka lat temu. Jacek Janczarski zmarł w 2000 roku, artystka bardzo przeżyła jego śmierć. Trzy miesiące po odejściu ukochanego męża córka aktorki miała wypadek i zapadła w wieloletnią śpiączkę. Jak aktorka radziła sobie po śmierci męża i co stało się z jej córką?

Ewa Błaszczyk ma za sobą wiele ciężkich chwil. Kilkanaście lat temu niespodziewanie odszedł jej mąż, a trzy miesiące po tym feralnym zdarzeniu jej córka miała wypadek i zapadła w wieloletnią śpiączkę. Ewa Błaszczyk: mąż był dla niej wielkim oparciem, aktorka bardzo przeżyła jego śmierć.

Ewa Błaszczyk: mąż aktorki niespodziewanie zmarł

Los nie oszczędza znanej aktorki, kilkanaście lat temu Ewa Błaszczyk pożegnała swojego męża – Jacka Janczarskiego. Para poznała się na planie filmowym, kiedy jeszcze obydwoje byli w innych związkach. Pobrali się w grudniu 1986 roku. W styczniu 1994 roku na świat przyszły ich córki – Ola i Mania.

Ewa Błaszczyk: mąż aktorki 2 lutego 2000 roku niespodziewanie zmarł na tętniaka aorty. Kobieta bardzo przeżyła śmierć ukochanego, w podniesieniu się po tej tragedii pomogła jej praca i lekarze psychiatrzy. W rozmowie z Marcinem Cejrowskim, który cytuje portal plejada.pl aktorka opowiedziała jak starała sobie radzić po śmierci męża.

– Ja byłam raz u psychologa po śmierci Jacka, mojego męża. On odszedł trzy miesiące przed wypadkiem Oli. Postanowiłam zmierzyć się z zawodem. Trzy lata bardzo dobrze wykonywałam pracę i to zrobiło mi lepiej niż stu psychiatrów. – wyznała Marcinowi Cejrowskiemu aktorka. 

W jakim stanie jest córka Ewy Błaszczyk?

Zaledwie 100 dni po odejściu męża w życiu Ewy Błaszczyk doszło do kolejnej tragedii. Jedna z córek aktorki – Ola, popijając tabletkę wodą zakrztusiła się i trafiła do szpitala. Mózg dziewczyny został niedotleniony, a ta od tamtej pory jest w śpiączce. Ewa Błaszczyk wciąż opiekuję się córką z nadzieją, że ta się kiedyś obudzi. Aktorka jest przekonana, że jej córka jest świadoma tego, co się wokół niej dzieje. W rozmowie z Rewią aktorka opowiedziała o rehabilitacji córki.

– Przy teście, w którym trzeba było przesunąć wzrokiem prostopadłościan i wepchnąć go w chmury, za każdym razem jej się udawało. Wiem, jakiego skupienia wymaga to ćwiczenie, jak bardzo jest męczące, bo obie z Manią je wykonywałyśmy. Mamy więc dowód, że Ola zachowała świadomość- zwierzyła się Rewii aktorka.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ewa Błaszczyk: mąż
wikipedia.org

Ewa Błaszczyk: mąż aktorki zmarł na tętniaka aorty.