Jedna z najpopularniejszych polskich trenerek fitness, Ewa Chodakowska zwróciła się do fanów na Instagramie w sprawie często zadawanych jej pytań o dzieci i rodzinę. Gwiazda postawiła jasną deklarację, że zarówno jej mąż, jak i ona mogą mieć dzieci, tylko póki co nie zdecydowali się jeszcze na nie. Skierowała również do nich ważne słowa.

Internauci bardzo często zwracają uwagę na to, że Ewa Chodakowska nie ma jeszcze dzieci. W jej stronę spływa mnóstwo pytań, o to kiedy wreszcie się zdecyduje na potomstwo, lub, czy nie uważa, że to już najwyższy czas na macierzyństwo? Gwiazda postanowiła odnieść się do tej sprawy.

Ewa Chodakowska dzieci

Zarówno Ewa Chodakowska, jak i wiele kobiet w jej wieku zmaga się z problemem, jakim są nadmierne pytania o potomstwo, a raczej jego brak. Internauci pytają, dlaczego mając tyle lat, jeszcze nie zdecydowała się na założenie rodziny, i co jest tego powodem. Trenerka postawiła jasne stanowisko w tej sprawie.

Internauci bardzo często bywają dociekliwi w odniesieniu do spraw, które są bardzo osobiste. Jedną z nich może być właśnie kwestia założenia rodziny. Ludzie nie biorą pod uwagę faktów, że jeśli ktoś mimo wieku nie zdecydował się na potomstwo, to po prostu może nie mieć takiej możliwości. Na szczęście w przypadku Ewy Chodakowskiej i jej małżonka jest inaczej.

Trenerka zamieściła na Instagramie zdjęcie, do którego załączyła bardzo wymowny podpis. Jej niemal dwumilionowa publika od razu podłapała temat, do którego się odniosła. Przedstawiła tym samym, jakie ma stanowisko w odniesieniu do pytań o dzieci, lub rodzinę.

– Nie chce nikogo urazić, bo często czytam: EWKA! Pora na dziecko! Małżeństwo bez dzieci to nie rodzina. Hmm… Zaryzykuję i podpiszę to zdjęcie: RODZINA – napisała Ewa Chodakowska na Instagramie.

Ewa Chodakowska o nieposiadaniu dzieci

38-letnia trenerka fitness od zawsze wypowiada się na ważne tematy, a także udziela w szczytnych celach. Taka sytuacja miała miejsce wczoraj podczas finału WOŚP. Niemniej zdarza się, że internauci zadają uszczypliwe pytania, na które gwiazda postanawia odpowiadać.

I tak Ewa Chodakowska przedstawiła jasną sytuację, informując, że zarówno ona, jak i jej małżonek mogą mieć dzieci, tylko po prostu się jeszcze na to nie zdecydowali. Wyraziła także nadzieję, że nadejdą kiedyś czasy, w których ludzie przestaną mówić innym, jak mają żyć.

–  I nie… Nie trzeba mnie żałować… Mogę mieć dzieci, mój mąż też… Po prostu dzieci nie mamy. Może kiedyś przyjdzie czas… Tymczasem czekam na czas, kiedy ludzie przestaną mówić ludziom, jak mają żyć – tłumaczyła Ewa Chodakowska.

Jako trenerka fitness radzi sobie doskonale, zatem i w kuchni idzie jej całkiem nieźle. Najlepszym dowodem na to może być jej przepis na domowe Brownie, który znajdziecie, klikając >tutaj<.

Zobacz zdjęcia:

Ewa Chodakowska
fot. instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska odpowiedziała ludziom na pytania, dlaczego nie zdecydowała się jeszcze na dzieci.

Ewa Chodakowska
fot. instagram.com/chodakowskaewa

Trenerka jasno odparła, że może mieć dzieci, jednak wraz z mężem się jeszcze nie zdecydowali na potomstwo.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: 

Źródło: plotek.pl

Poprzedni artykułNie żyje Marie Harmon. Wiadomość przekazała jej znana córka
Następny artykułZaprosiła na ślub byłego chłopaka. Niewiarygodne, o co poprosiła męża kiedy do nich podszedł, wszystko nagrali
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl