Ewa Chodakowska opublikowała na swoim profilu zdjęcie ukazujące jej osobę z kilkoma dodatkowymi kilogramami. Gwiazda przypomniała, że rok temu postanowiła sobie, że przytyje, jednak w zdrowy sposób – udało jej się? Sami oceńcie efekty. 

Ewa Chodakowska już od 10 lat walczy o przemianę życia Polek i Polaków. Trenerka ma mnóstwo fanek w cały kraju, które regularnie śledzą jej poczynania. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem, które zachwyciło jej obserwatorki do reszty. 

Ewa Chodakowska przytyła

Ewa Chodakowska opublikowała na swoim profilu zdjęcie, które wywołało wielkie poruszenie. Trenerka nie zaprezentowała jeszcze węższej talii i szczuplejszych ud a wręcz przeciwnie. 

Chodakowska przez ostatnio rok skrupulatnie walczyła o dodatkowe kilogramy i udało jej się dopiąć swego. Do zdjęcia dołączyła opis, wyjaśniający wszystko: 

Dawno nie robiłam sobie fotki potreningowej… Miałam rok temu taki PLAN, żeby przybrać parę kilogramów. OCZYWIŚCIE ZDROWO – co jest wbrew pozorom WIELKĄ SZTUKĄ … i co? Ja – osobiście – w życiu nie czułam się lepiej– zapytała swoje obserwatorki Ewa. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Obserwatorki gwiazdy były w większości zachwycone efektami jej pracy:

-Cudo! Ewka uwielbiam Twoje foty po treningu! Wrzucaj więcej! Forma mega!

-Nie wiedziałam, że możesz wyglądać jeszcze lepiej! Ale petarda!!!!

-Piękna wewnątrz jak i na zewnątrz – komentowały internautki. 

A jak wam się podoba metamorfoza gwiazdy? Zobaczcie i oceńcie sami:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Zobacz artykuły polecane przez Redakcję Lelum: 

Źródło: Instagram 

Poprzedni artykułIda Nowakowska wciąż trzyma w tajemnicy przed fanami imię swojego synka. Rozczulające zdjęcie jej męża trafiło do sieci
Następny artykułNa zdjęciu ukrywa się wyjątkowy ptak. Najszybciej odnaleziono go w 23 sekundy, widzisz?
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.