Ewa Chodakowska: siostry trenerki są do siebie bardzo podobne. Sportsmenka pochwaliła się wspólnym zdjęciem na jednym z portali społecznościowych. Co na to fani? Ich reakcja nie pozostawia najmniejszych wątpliwości, jak oceniają rodzinę sportsmenki. 

Niektórzy członkowie rodzin gwiazd wybierają życie z dala od sławy i czują się lepiej w cieniu znanego krewnego. Inni wręcz przeciwnie: starają się zaistnieć dzięki znajomościom lub poszukują własnej drogi, dzięki której staną się sławni. Ewa Chodakowska: siostry gwiazdy nie myślą o popularności. Najważniejsze jest dla nich, by trenerka czuła ich miłość i wsparcie. Panie łączą nie tylko więzy krwi, lecz także niezwykłe podobieństwo fizyczne. Jak sądzicie?

Ewa Chodakowska: siostry trenerki są dwie. Co robią?

Siostry Ewy Chodakowskiej, w przeciwieństwie do znanej trenerki, nie są związane z show-biznesem. Sportsmenka jest najmłodszą z trzech sióstr, które są od niej starsze o 11 i 13 lat.

Rodzeństwo Ewy Chodakowskiej pilnie strzeże swojej prywatności. Znamy imię tylko jednej z sióstr trenerki, Anny. Nie wiadomo nawet, która z pań jest mamą ukochanej siostrzenicy Ewy, Vanessy. Panie dzielą ze sobą zamiłowanie do uprawiania sportu. Pochwaliły się m.in. zdjęciem ze wspólnej wyprawy rowerowej. Przy okazji podzieliła się zabawną rodzinną anegdotką, dotyczącą jej pierwszego spotkania ze starszymi siostrami. 

– Tak… to moje rodzone siostry… jedna starsza ode mnie 11 druga 13 lat… Miałam z nimi bajeczne dzieciństwo… Kilka dni po moich narodzinach – w pierwszy dzień po przyjeździe do domu ze szpitala – kołysząc mnie do snu, wywaliły mnie z wózeczka… Dzięki temu od zawsze wolno mi było więcej – dręczone wyrzutami sumienia pozwalały mi na wszystko i tak zostało – napisała Ewa Chodakowska pod ich wspólnym zdjęciem na Instagramie.

Obie siostry Ewy Chodakowskiej mają ciemne włosy i są do niej łudząco podobne. Mogą też pochwalić się wysportowanymi sylwetkami. Fanów szczególnie zachwyciły ich piękne uśmiechy oraz młodzieńczy wygląd: wszystkie trzy panie wyglądają na rówieśniczki!

– Fajny ten siostrzany team. 

– Wow wspaniały widok siostrzanej miłości 

– Przepiękne jesteście!!!! Wszystkie trzy – zachwycali się internauci w komentarzach.

Co robi Ewa Chodakowska?

Postać Ewy Chodakowskiej jest zaprzeczeniem pojęcia „celebrytka”. Na wszystko, co dziś posiada – a zwłaszcza zaufanie milionów Polek i Polaków – trenerka ciężko pracowała przez lata.

Polacy znają ją wyłącznie z osiągnięć sportowych, a nie życia prywatnego. Poza prowadzeniem treningów Ewa Chodakowska jest regularnie zapraszana do współpracy z różnymi markami. Reklamowała m.in. pomadki Kiss Kit, kosmetyki i odzież sportową marki Adidas oraz pełniła funkcję ambasadorki W.KRUK

Ewa Chodakowska: siostry są jej bliskimi przyjaciółkami. Taka rodzina to prawdziwy skarb!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ewa chodakowska siostry
fot. instagram.com @chodakowskaewa

Ewa Chodakowska: siostry są dla niej ogromnym oparciem.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJak usunąć plamy z podkładu? 5 domowych produktów, które uratują sytuację
Następny artykułDlaczego kot gryzie kable. Jak go tego oduczyć?
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.