Ewa Chodakowska zdruzgotana. Znana trenerka otrzymała wstrząsającą informację o śmierci bliskiej osoby. Na Instagramie opublikowała zdjęcia i wiele wzruszających słów. Wciąż nie może uwierzyć w tragedię, do której doszło. Wypadek motocyklowy odebrał jej bratnią duszę.

Ewa Chodakowska dla wielu kobiet jest niekwestionowanym wzorem w sprawach związanych z aktywnością fizyczną i piękną sylwetką. Dzięki swojej działalności poznała wiele wspaniałych osób, z którymi utrzymywała stały kontakt. Niestety, jedna z nich zginęła w tragicznym wypadku.

Ewa Chodakowska: znana trenerka w żałobie

Ewa Chodakowska w wyjątkowy sposób uczciła pamięć o zmarłej osobie. Na Instagramie pożegnała swoją fankę Christinę, która tragicznie zginęła w wypadku motocyklowym. Kobiety poznały się na obozie sportowym organizowanym przez Ewę i od razu pojawiła się pomiędzy nimi nić porozumienia.

Wiele fanek Ewy regularnie bierze udział w wydarzeniach sportowych, które ta organizuje. Podczas kilkudniowych warsztatów pomiędzy kobietami często rodzą się prawdziwe przyjaźnie. Znana trenerka i jej fanka wspólnie brały udział w Tygodniu Metamorfozy organizowanym przez Ewę.

– Pamiętam, że swoim sercem, entuzjazmem i energią obdarowywała bez wyjątku każdą napotkaną osobę. Później łapałyśmy się regularnie na warsztatach — napisała poruszona Ewa Chodakowska.

We wzruszającym tekście napisała wiele ciepłych słów o swojej zmarłej fance. Podkreślała, że Christina była bardzo pozytywną osobą, a grono jej znajomych rosło z każdymi kolejnymi warsztatami.

Ewa Chodakowska załamana

Gwiazda fitnessu przyznała, że pasją jej fanki była motoryzacja. Kobieta uwielbiała samochody i motocykle. Ewa wspomina, że miały spotkać się na kolejnym obozie sportowym.

– Brakuje Cię bardzo, Krysiu Kochana! Spoczywaj w spokoju. Modlę się za Ciebie — pisała wzruszona.

Na końcu poinformowała, że Christina zginęła w sobotę. Post poruszył wiele osób, które zabrały głos w komentarzach. Wiele z nich wspomina, że miały okazję poznać zmarłą kobietę i nie wyobrażają sobie dalszych spotkań bez jej udziału.

ZOBACZ ZDJĘCIA EWY CHODAKOWSKIEJ:

Ewa Chodakowska
instagram.com/chodakowskaewa/

Ewa Chodakowska pożegnała zmarłą fankę.

Ewa Chodakowska
instagram.com/chodakowskaewa/

Kobiety spotykały się regularnie. Trenerka wspomniała zmarłą kobietę na swoim instagramie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Irena Jarocka zmarła na glejaka. Do dziś jej mąż otrzymuje maila z pytaniem o koncert: „Irena nie żyje od sześciu lat”
  2. TVP informuje: nie żyje 18-letni raper. Przyczyną śmierci było przedawkowanie narkotyków
  3. Katarzyna Warnke w ciąży! Pokazała się w zaawansowanej ciąży na pokazie mody
  4. Wielki sukces Roksany Węgiel! 14-letnia gwiazda zdeklasowała konkurencję
  5. Ile zarabia Quebonafide? Popularny raper może liczyć na najwyższe stawki w branży

Żródło: chillizet.pl

Poprzedni artykułJolanta Kwaśniewska w letniej stylizacji za kilka tysięcy. Fani: „Wspaniała kobieta z klasą”
Następny artykułRoger Karwiński dziś ma 25 lat. Jak teraz wygląda Adaś z „Niani”?
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.