Ewa Chodakowska nie będzie zadowolona. Trenerka wystąpiła jako gość w jednym z popularnych programów stacji TVN. Niestety, ale stacja zaliczyła ogromną wpadkę i źle przedstawiła Chodakowską. Pomyliła im się z Anią Lewandowską? Nie będzie zadowolona, kiedy to zobaczy. 

Nie ma wątpliwości, że Ania Lewandowska i Ewa Chodakowska to najpopularniejsze trenerki w Polsce. Obie mają rzeszę swoich fanów i odnoszą sukcesy. To naturalne, że między nimi jest rywalizacja, w końcu każda chciałaby być numerem jeden.

Wokół obu pań jest mnóstwo kontrowersji. Chodakowskiej zarzuca się, że nie ma odpowiednich dokumentów, by uczyć innych, co szczególnie uwielbia komentować Mariola Bojarska-Ferenc. Żonie Roberta Lewandowskiego, Ani, wytyka się głównie… no właśnie, że jest żoną Roberta.

Ewa była bohaterką jednego z programów stacji TVN, niestety osoby odpowiedzialne za program pomyliły jej imię. AŁA!

Ewa Chodakowska pomylona z Lewandowską?

Trenerka była jedną z bohaterek ostatniego odcinka Uwagi „Kulisy sławy”. Odcinek dotyczył Daniela Kuczaja, znanego w internecie jako „Quczaj”. Polki pokochały go za cykl filmików „ukochaj się” i góralski akcent. O „fenomenie” i szybkiej sławie Kuczaja, wypowiedziała się m.in. jego koleżanka po fachu Ewa Chodakowska.

Mimo swojej niezaprzeczalnie ogromnej popularności Chodakowska, którą kochają miliony kobiet w Polsce, została przez stację źle przedstawiona.

Kiedy na ekranie zobaczyliśmy trenerkę, belka, która wyświetla się na dole ekranu miała napisane „ANIA CHODAKOWSKA”. Ta niezręczna wpadka bez wątpienia nie przysporzyła Ewie powodów do uśmiechu.

Od dawna między trenerkami trwała wojna o bycie prawdziwym NUMEREM JEDEN. Ania Lewandowska już od dłuższego czasu depcze Chodakowskiej po piętach. Obie panie w małych „złośliwościach” dogryzają sobie regularnie, Chodakowska często krytykuje Lewandowską za jej porady dietetyczne.

Pod zdjęciem z pomyłką TVN pojawiło się kilka komentarzy, które wyśmiewają stację:

– Również to zauważyłam. Szok.

– Ale pomyłka aż wstyd ?

– Ale siara dla TVN.

– Jak można pomylić Ewę z Anią?!

Wpadka TVN
instagram.com/marcin0528

ZOBACZ TEŻ:

  1. Matura 2018 – matematyka. Arkusze CKE, odpowiedzi, pytania
  2. Chirurg plastyczny zdradza PRAWDĘ o Kate Middleton i Meghan Markle
  3. Lekarze nie dawali mu szans na przeżycie. Pazura o swoim dramacie

źródło: rmf.fm

Poprzedni artykułDoda zostanie matką? W sieci zawrzało po jej zdjęciu
Następny artykułWzruszające! Przy ciele zmarłego górnika znaleziono list do żony