Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ewa Drzyzga miała romans z prowadzącym „Dzień Dobry TVN”. Gwiazdor stacji wyjawił szczegóły
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 09.12.2020 12:17

Ewa Drzyzga miała romans z prowadzącym „Dzień Dobry TVN”. Gwiazdor stacji wyjawił szczegóły

Dzień dobry tvn
fot. kadry z programu DDTVN

Ewa Drzyzga już jakiś czas temu dołączyła do ekipy programu Dzień Dobry TVN. Od 14 września, razem w duecie z Agnieszką Woźniak-Starak, wspólnie witają widzów na ekranach. Jednak dopiero teraz wyszły na jaw sensacyjne informacje. Okazuje się, że była prowadząca Rozmów w toku, wdała się w romans z gwiazdorem ze śniadaniówki TVN. Mężczyzna zdradził wszystko w wywiadzie dla Dobrego Tygodnia.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Z którym obecnym prowadzącym śniadaniówki TVN Ewa Drzyzga miała romans
  • W jaki sposób media dowiedziały się o szczegółach ich relacji
  • Co się dzieje z mężem Ewy Drzyzgi

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak stworzyły pierwszy kobiecy duet w Dzień Dobry TVN. Była prowadząca Rozmów w toku na początku swojej kariery pracowała w radiu. I to właśnie tam wdała się w romans z obecnym gwiazdorem śniadaniówki, do której dołączyła we wrześniu.

Ewa Drzyzga: mąż

Ewa Drzyzga rzadko udziela wywiadów dotyczących jej męża i dzieci, jednak na każdym kroku powtarza, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Prowadząca Dzień Dobry TVN od 2004 roku jest żoną Marcina Borowskiego. Jednak w 2020 roku media poinformowały, że małżeństwo nie przetrwało próby czasu i po 16 latach razem, wzięło rozwód.

Jednak niewiele osób wie, że jest ona zamężna po raz drugi. Jej pierwszym mężem był Andrzej Roszak, producent w krakowskim oddziale TVP.

Zobacz także: Lewandowski uderzył w Brzęczka. Znamy reakcję kadrowiczów

Z kolei Andrzeja Sołtysika Ewa Drzyzga poznała, kiedy jeszcze pracowała dla RMF FM, gdzie zadebiutowała na początku lat 90. Po latach mężczyzna coraz częściej udziela się na łamach kolorowej prasy i ostatnio zdradził kulisy jego relacji z Ewą.

Miała talent i coś umiała, podczas gdy ja byłem kompletnie zielony — wspomina Sołtysik w rozmowie z Dobrym Tygodniem.

Zobacz także: 87-letnia pani Irena mieszka w fatalnych warunkach. Jest jednak szansa na zmianę

W tamtym czasie w radiu wiele plotkowało się o tym, że Ewa i Andrzej są parą. Jednak kochankowie nie potwierdzili tego od razu. Teraz gwiazdor zdradził, że rozstali się bez konkretnego powodu.

Było fajnie, ale najwyraźniej oboje byliśmy zbyt młodzi. Chociaż Ewa wykazywała wtedy większą ode mnie dojrzałość — powiedział.

Jaka relacja łączy ich teraz, skoro ponownie przyszło im razem pracować, tym razem w studio Dzień Dobry TVN?

Jesteśmy trochę bliżej za sprawą Dzień Dobry TVN, choć przyjaźń to już za dużo powiedziane — zdradził tygodnikowi.

Ewa Drzyzga: dzieci

Ze swoim drugim mężem Marcinem Borowskim prezenterka ma dwóch nastoletnich synów: Stanisława i Ignacego Borowskich. Chłopcy urodzili się kolejno w 2004 i 2006 roku.

Drzyzga bardzo rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, ponieważ jest zdania, że takie informacje nie dotyczą tylko jej, lecz także osób trzecich, których prywatność także trzeba uszanować.

Chociaż o tym, że ona i Andrzej mieli w przeszłości romans, wiadomo już od dawna, dopiero teraz Sołtysik postanowił nieco więcej opowiedzieć o ich dawnej relacji. Tym samym zdementował m.in. pogłoski o tym, że on i ona utrzymują przyjacielskie relacje.

O prezenterce ostatnio zrobiło się głośno w kontekście jej metamorfozy, która była m.in. wynikiem choroby. Niedawno poinformowało również, że program 36,6, który prowadziła, nie pojawi się w jesiennej ramówce TVN-u.

Zobacz zdjęcia:

dzień dobry tvn

Ewa Drzyzga miała romans z gwiazdorem śniadaniówki TVN-u.

dzień dobry tvn

Andrzej Sołtysik zdradził szczegóły ich relacji Dobremu Tygodniowi.

dzień dobry tvn

Wcześniej wiadomo było, że byli parą, ale nikt nie wiedział o szczegółach ich relacji.

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródła: jastrzabpost.pl, pudelek.pl, se.pl, wikipedia.org