Ewa Drzyzga jest dla swoich widzów zawsze uśmiechnięta, pełna energii i chęci niesienia pomocy. Mało kto wiedział, że dziennikarka przez ostatnie lata bardzo cierpiała. Po raz pierwszy Ewa przyznała się do swoich problemów w jednym z wywiadów, później jej słowa potwierdził tabloid: – Nikt nie wiedział, że było z nią aż tak źle.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jaki jest stan zdrowia Ewy Drzygi
  • Dlaczego dziennikarka TVN podupadła na zdrowiu
  • Jakie są aktualne projekty dziennikarki

Dziennikarka TVN od początku pracy w stacji zajmowała się pomaganiem innym. W swoich programach Ewa Drzyzga poruszała ważne kwestie społeczne i zdrowotne. Okazuje się, że tak wytężona praca wiele ją kosztowała. 

Ewa Drzyzga cierpiała z powodu stresu

Dziennikarka zawsze jest w swojej pracy maksymalnie zaangażowana. Oprócz realizacji swoich projektów Drzyzga opiekuje się także dziećmi i domem. Wygląda na to, że w pewnym momencie życia wzięła na siebie za dużo obowiązków. 

Stan skrajnego wyczerpania miał trwać nawet kilka lat. Osoba z otoczenia gwiazdy w rozmowie z Super Expressem przyznała, że gwiazda czuła się bardzo źle:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Z dala od kamer przeżywała prawdziwy dramat i niemal nikt nie wiedział, że było z nią aż tak źle. Gwiazda TVN, która od lat uśmiecha się do nas z ekranu, wypłakała morze łez. Informacje o tym, co naprawdę działo się z nią w ciągu ostatnich lat, wstrząsną wieloma jej fanami – napisano w tabloidzie. 

Faktycznie Ewa Drzyzga dopiero niedawno przyznała, że praca doprowadziła do tego, że podupadła na zdrowiu. Miała za dużo stresu, przez co bardzo źle się czuła. 

Ewa Drzyzga o swoim zdrowiu

Ewa Drzyzga przyznała, że zdecydowanie za dużo na siebie wzięła. Od tego czasu gwiazda odczuwała silne bóle mięśni, które przeszkadzały jej w codziennym funkcjonowaniu:

– To wszystko ze stresu. […] Jednym ludziom on się odkłada w narządach wewnętrznych, dostają wrzodów żołądka. A u mnie w mięśniach. Wszystko się spina i boli mnie kręgosłup – tłumaczyła gwiazda w rozmowie z Twoim Stylem.

Ewa Drzyzga przyznała, że nie chodziło o zmęczenie fizyczne, a psychiczne. Dziennikarka brała na siebie zbyt wiele emocji innych ludzi:

Jedna z rehabilitantek mi to uświadomiła: ”Pani za dużo na siebie bierze”. Pytam, jak za dużo, pracuję, zajmuję się dziećmi, jak każdy. Tyle że jej nie chodziło o to, że zasuwam za dużo godzin. Tylko że biorę na siebie zbyt wiele ludzkich emocji – przyznała. Dopiero po tych doświadczeniach dziennikarka przyznała, że uczy się dbać o siebie i do tego też zachęca swoich fanów.

Teraz Ewa Drzyzga ma zdecydowanie mniej obowiązków. Widzowie mogą oglądać dziennikarkę w roli prowadzącej Dzień dobry TVN. Ostatnio w mediach pojawiła się jednak informacja o wycofaniu jednego z jej programów. 

Zobacz zdjęcia:

ewa drzyzga
PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS

Dziennikarka przyznała, że wzięła na siebie za dużo emocji osób, z którymi pracowała. 

ewa drzyzga
fot. kadr z programu Dzień dobry TVN

Ewę Drzyzgę możemy oglądać w Dzień dobry TVN. 

ewa drzyzga
fot. instgram.com @ewa_drzyzga

Ewa Drzyzga od lat zajmuje się problemami społecznymi. Emocje bohaterów swoich programów przenosiła za bardzo na siebie.

Zobacz także artykuły w naszych serwisach:

źródło: pomponik.pl

 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl