Podczas jednego z ostatnich wydań programu Dzień Dobry TVN telewidzów i gości w studio po raz kolejny przywitał duet Ewy Drzyzgi i Agnieszki Woźniak-Starak. Fani zwrócili uwagę na dość zastanawiający strój pierwszej z dziennikarek, co spotkało się z ogólnym oburzeniem z ich strony – Wyglądała koszmarnie – pisali internauci w komentarzach pod zdjęciem na Instagramie.

Ewa Drzyzga pojawiła się na antenie w stroju, który do bólu przypominał sutannę. O ile Agnieszka Woźniak-Starak zdaniem internautów wyglądała przyzwoicie, tak jej koleżanka została dosłownie skrzywdzona. Na prowadzącą Rozmowy w toku wylała się fala hejtu.

Fani skrytykowali Ewę Drzyzgę za ubiór

Odkąd Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak wspólnie prowadzą program Dzień Dobry TVN ich praca układa się naprawdę znakomicie, a fani bardzo lubią podziwiać ich współpracę na antenie. Małżonka tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka opowiedziała jakiś czas temu w rozmowie z Galą, jak ocenia pracę u boku słynnej dziennikarki.

– Energia w studiu jest bardzo dobra, komentarze w internecie ludzi też. Ewa jest rasową dziennikarką, legendą naszej stacji. Poprzeczka jest wystawiona wysoko, co bardzo mnie cieszy – przyznawała Agnieszka Woźniak-Starak.

Jednak, jak w każdej pracy zdarzają się wpadki, również dziennikarkom. Na oficjalnym profilu programu Dzień Dobry TVN na Instagramie pojawiło się wspólne zdjęcie dziennikarek, pod którym wylała się ogromna fala hejtu na Ewę Drzyzgę. Wszystko miało związek z jej ubiorem, który zdaniem wielu fanów do bólu przypominał sutannę.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jak dotychczas prowadząca legendarne Rozmowy w toku zachwycała fanów swoją elegancją, szykiem i doskonałym gustem podczas wyboru ubioru. Tym razem pojawiła się w studio ubrana w białą luźną koszulę połączoną z czarnym bezrękawnikiem i czarnymi prostymi spodniami. 

Ewa Drzyzga zrównana z ziemią

Ewa Drzyzga, która niedawno opuściła studio Dzień Dobry TVN w eskorcie dwóch ochroniarzy została dosłownie zrównana z ziemią za swoją stylizację. Pod opublikowanym zdjęciem pojawiła się masa komentarzy, w których fani uderzali zarówno w nią, jak i osoby odpowiedzialne za stylizację dziennikarzy.

–  Co wy zrobiliście z pani Ewy? Ten ubiór był koszmarny, nie dało się na to patrzeć. Jak taka telewizja jak wasza mogła pozwolić żeby pani Ewa to coś ubrała, „strzał w kolano”!; Pani Ewa wygląda dziś jakby po kolędzie miała chodzić!; Zdejmijcie Pani Ewie ten strój księdza. Szok! – pisali internauci.

Na tym nie koniec. Fani uznali, że dosłownie każdy inny strój byłby zdecydowanie lepszy niż ten, w którym zaprezentowała się Ewa Drzyzga. 

– Kto ubrał P. Ewe w coś takiego czy naprawdę w tym kraju nie ma gustowniejszego stroju. Chyba każdy inny byłby lepszy… – napisała jedna z internautek.

Jak oceniacie wygląd dziennikarki?

Zobacz zdjęcia:

Ewa Drzyzga
fot. instagram.com/dziendobrytvn

Ewa Drzyzga pojawiła się w programie Dzień Dobry TVN w stylizacji przypominającej sutannę. Fani nie szczędzili słów krytyki.

Ewa Drzyzga
fot. instagram.com/dziendobrytvn

Ludzie uznali, że stylizacja dziennikarki była naprawdę fatalna.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl